• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ide jutro zglosic ddos na mojego otsa

Status
Not open for further replies.

ximmy

Member
Joined
Oct 31, 2009
Messages
374
Reaction score
6
Co mowic na komendzie ?
Pewnie z tym kraweznikiem sie latwo nie dogadam.
Ktos zglaszal cos podobnego ?

- - - Updated - - -

I jakie sa szanse zeby ten weed w irlandii mial problemy ?
 
Podpada pod "utrudnianie dostępu do danych informatycznych" ale na to trzeba mieć poważne dowody.
 
Last edited by a moderator:
Wg zapisów prawnych jeśli jest to robione celowo (no i jeśli robi to pełnoletni) to będą go ścigać i może dostać do 3 lat. Jako, że Polske i Irlandie łącza różne umowy (Choćby UE) to będą go ścigać i w Irlandii, a później na wniosek sądu pewnie mogą go tutaj sprowadzić na proces.
 
Według zapisów w Polsce, będą udawać, że ich twoja sprawa obchodzi ale odroczą na 90 lat... :) Będą ci kazać czekać...

Ponieważ są ważniejsze sprawy niż jakaś gra dla nich... W świecie wirtualnym każdy musi sobie radzić sam... :/

Oczywiście jeżeli ktoś by zaatakował stronę prezydenta to będzie ścigany listem gończym po całym świecie...

Ja ci radzę odpuścić i się dobrze zabezpieczyć. Ponieważ skoro mógł cię zaatakować to wygląda na to, że nie dokonałeś wszelkich starań żeby się to nie wydarzyło... No i uważam też, że idąc na policję i tłumacząc wszystko takiemu Kowalskiemu policjantowi - zrobisz z siebie idiotę.

No ale powodzenia ! :D
 
Last edited:
Ahh ten weed też miałem kiedyś z nim problemy jesteś pewien że ddos? może masz buga w engine :D?
 
Według zapisów w Polsce, będą udawać, że ich twoja sprawa obchodzi ale odroczą na 90 lat... :) Będą ci kazać czekać...

Ponieważ są ważniejsze sprawy niż jakaś gra dla nich... W świecie wirtualnym każdy musi sobie radzić sam... :/

Oczywiście jeżeli ktoś by zaatakował stronę prezydenta to będzie ścigany listem gończym po całym świecie...

Ja ci radzę odpuścić i się dobrze zabezpieczyć. Ponieważ skoro mógł cię zaatakować to wygląda na to, że nie dokonałeś wszelkich starań żeby się to nie wydarzyło... No i uważam też, że idąc na policję i tłumacząc wszystko takiemu Kowalskiemu policjantowi - zrobisz z siebie idiotę.

No ale powodzenia ! :D

Nie zrobi z siebie idioty bo każde takie ograniczanie pracy komputera i jego dostępu do sieci jest karalne. Oczywiście jeśli jest robione celowo. ; d
 
zaskoczyło mnie jedyne co to to, że z irlandii ktoś... ;o

przecież irlandczycy to same debile praktycznie - mili są no ale jednak debile.

ughhshsh, @EDIT

pewnie polak... sory, tak nie myślałem jak pisałem ten post... xd dopiero zaraz po napisaniu mnie oświeciło... xd
 
Weed to cep ućpany z Polski :D który gówno potrafi.
 
Weed to cep ućpany z Polski :D który gówno potrafi.

Mnie też kiedyś atakował i chciał doladowanie za 25zl do orange xd. Przy drugim starcie powiedziałem mu że teraz może laske zrobić i chyba mialem racje xd.
 
Ućpany to racja, co do narodowości - false.
 

Pokaż karteczkę od niebieskich(SKAN) jak byłeś :) my kiedyś byliśmy i wrzuciłem na PB. Ciekawi mnie co im zaniosłeś i co powiedziałeś =]

Ućpany to racja, co do narodowości - false.

Narodowość = TRUE, potwierdzone info z dobrego źródła. Prędzej bym wątpił w to jego ćpanie ;]
 
@up
a jakie tzw 'county' , wiesz ?

@temat
i tak nic nie zrobia ale warto sprobowac,trzeba tepic takie dzieci co tylko psuc potrafia.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top