• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ile Udzwignie osob rl mapa na serwerze prywatnym

Nyga1993

New Member
Joined
Jul 8, 2009
Messages
8
Reaction score
0
witam
mam otsa z rl mapa i chce go postawic na dedyku/serwerze prywatnym... I mam pytanie:
znalazlem jeden i moje pytanie brzmi:
RPS V - OVH
ile na tym sprzecie udzwigne osob? mapa 95MB ;)
pozdrawiam
 
ja na moim lapq na mapie 7 mb dzwigne do 50 osob a lapeq slaby :D cisne kurwa ;D
 
@up
bo ci dyks wyrabia wykup sobie moze wiekszy transfer inteligencie?

@topic
50osób ale na początek i to dobre :)
 
Jak ci ovh zamuli i spadnie ci transfer do dysku do 1mb/s to zycze powodzenia przy obslugiwaniu klientow i mysqla. Ihmo jest lepiej kupic kimsufi tego za 207.
 
Jak wyżej.
RPSy mają badziewny NFS i to właściwie je dyskwalifikuje.

Osób? 50-80
Przy większej ilości będą osssstre muły przy save i clean'ie.
 
na rl mapę minimum 4 gb ram i jakiś dobry procek z kimsufi polecam , Q-1T . Jak testowałem rl mapę na C-05G to jak sam wszedłem miałem spore lagi , dedyk przepadł musiałem kupić Q-1T .
 
Last edited:
mysle ze Q-1T spokojnie pocisnie 350 osob. Sam mialem na nim 140 graczy na rl mapie i nie bylo lagow. jesli bierzesz windowsa to 2008 32bits i xamppa 1.6.6a.

kiedyś hostowalem na wind 2003 to serwer padał bo explorer czasami sie przycinał i ciężko było się połączyć z dedykiem, w 2008 to nie występuje.
 
Ja ciagnalem na c2q z 4gb rm do 600 graczy online bez jakichkolwiek lagow z loadem na poziomie 60-70%.
 
Back
Top