• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ile zarabiacie z otsów ?

Grube miliony, za poprzednią wypłatę byłem tydzień na karaibach.
 
300 zł ? ^^ Coś mało...:D

Jak byłem na liście xinna to pierwszy tydzień 2-3 tyś, potem do końca ok 2 tyś.
Jak bez listy xinna to przez całą edycje 1-1,5 :D
 
300 zł ? ^^ Coś mało...:D

Jak byłem na liście xinna to pierwszy tydzień 2-3 tyś, potem do końca ok 2 tyś.
Jak bez listy xinna to przez całą edycje 1-1,5 :D

To zależy jeszcze jaki serwer, ja na swoim evo, przy średnio 150 - 160 graczach dziennie, będąc na liście xinna nie zarobie tysiąca nawet w miesiąc, albo i więcej.
 
300 zł ? ^^ Coś mało...:D

Jak byłem na liście xinna to pierwszy tydzień 2-3 tyś, potem do końca ok 2 tyś.
Jak bez listy xinna to przez całą edycje 1-1,5 :D

Uwierz mi, że te czasy minęły. Idzie jeszcze zarobić, ale nie takie grube miliony jak kiedyś.
 
Uwierz mi, że te czasy minęły. Idzie jeszcze zarobić, ale nie takie grube miliony jak kiedyś.

Ja jakiś rok temu: mapa evo, 100 graczy + drugie 100 spoofa, bez bana u xinna zarobiłem około 800zł w miecha.
 
Ja około 300 stówki :< a wy ?

lol, przez miecha? ja więcej na tydzień na jakiś głupich skryptach zarabiam, a sprzedaje tylko jak ktoś do mnie napisze

po co wy stawiacie te otsy? dla 300 zl? dla 3k to jeszcze jakoś rozumiem, ale 300?
 
Teraz się nie opłaca stawiać, są lepsze źródła zarobków.
 
lol, przez miecha? ja więcej na tydzień na jakiś głupich skryptach zarabiam, a sprzedaje tylko jak ktoś do mnie napisze

po co wy stawiacie te otsy? dla 300 zl? dla 3k to jeszcze jakoś rozumiem, ale 300?

Jak 300 zł to dla Ciebie mało to ok, ale dla kogoś kto się uczy, imprezuję to takie 300 zł jest na rękę. Nawet jak znajdziesz w przyszłości robote, będziesz miał swoje mieszkanie, nie będziesz już na utrzymaniu rodziców to takie 300 zł Ci dużo da. A przy otsie to dużo roboty? co ty, 20 min dziennie + raz, dwa w tygodniu jakiś skrypt + mapa na update i starczy...

Teraz się nie opłaca stawiać, są lepsze źródła zarobków.

Ale z tymi innymi, lepszymi źródłami dochodu nie jest też tak łatwo, trzeba mieć dobry plan, minimalne umiejętności a czasami trzeba zainwestować i czekać.
 
Jak 300 zł to dla Ciebie mało to ok, ale dla kogoś kto się uczy, imprezuję to takie 300 zł jest na rękę. Nawet jak znajdziesz w przyszłości robote, będziesz miał swoje mieszkanie, nie będziesz już na utrzymaniu rodziców to takie 300 zł Ci dużo da. A przy otsie to dużo roboty? co ty, 20 min dziennie + raz, dwa w tygodniu jakiś skrypt + mapa na update i starczy...



Ale z tymi innymi, lepszymi źródłami dochodu nie jest też tak łatwo, trzeba mieć dobry plan, minimalne umiejętności a czasami trzeba zainwestować i czekać.

Tak jak mówisz robi się otsy na tydzień, 20 min dziennie na serwerze :D.

Poza tym TEGO NIE ROBI SIĘ DLA PIENIĘDZY! hehe xD
 
Jeszcze trzy lata temu 300 zł było razy 10 = 3000 zł w miesiąc : >

3 serwery = 9000 miesiąc : )

Bez spoofa nie ma szans, wydaje mi się że oni jak widzą 300-400 na spoofie, to bardziej ślą smsy niż takie 100-200 online z listą.
 
Jeszcze trzy lata temu 300 zł było razy 10 = 3000 zł w miesiąc : >

3 serwery = 9000 miesiąc : )

Bez spoofa nie ma szans, wydaje mi się że oni jak widzą 300-400 na spoofie, to bardziej ślą smsy niż takie 100-200 online z listą.


Zauważ, że z tych 400 na spoofie w ciągu kilku dni bez listy robi się 300, 200, 100, później trzeba dojebać trochę spoofa i znowu jest te 300, ale gracze widzą, że nikogo nie ma, a tu niby 300 online xd.
 
Jak 300 zł to dla Ciebie mało to ok, ale dla kogoś kto się uczy, imprezuję to takie 300 zł jest na rękę. Nawet jak znajdziesz w przyszłości robote, będziesz miał swoje mieszkanie, nie będziesz już na utrzymaniu rodziców to takie 300 zł Ci dużo da. A przy otsie to dużo roboty? co ty, 20 min dziennie + raz, dwa w tygodniu jakiś skrypt + mapa na update i starczy...



Ale z tymi innymi, lepszymi źródłami dochodu nie jest też tak łatwo, trzeba mieć dobry plan, minimalne umiejętności a czasami trzeba zainwestować i czekać.

wez nie gadaj, bo jak patrze ile moi koledzy palą + ile piją + itp to czasem wychodzi grubo więcej niż wasze zarobki z otsów...

po za tym, nie pierdol, że nie wiem co to zarobić 300, ale kurwa jak pakuje się żywność dla LOT'u, 12 zl/h przez 7h, a pisze skrypt przez jakies 2h i mam z niego 4x tyle to weź...

tylko, że ots'a nie wpiszesz do CV... no chyba, że jesteś skeyba czy jak mu tam xD

Zauważ, że z tych 400 na spoofie w ciągu kilku dni bez listy robi się 300, 200, 100, później trzeba dojebać trochę spoofa i znowu jest te 300, ale gracze widzą, że nikogo nie ma, a tu niby 300 online xd.

chyba, ze kupisz moj spoof system.. ;s
 
wez nie gadaj, bo jak patrze ile moi koledzy palą + ile piją + itp to czasem wychodzi grubo więcej niż wasze zarobki z otsów...

po za tym, nie pierdol, że nie wiem co to zarobić 300, ale kurwa jak pakuje się żywność dla LOT'u, 12 zl/h przez 7h, a pisze skrypt przez jakies 2h i mam z niego 4x tyle to weź...

tylko, że ots'a nie wpiszesz do CV... no chyba, że jesteś skeyba czy jak mu tam xD



chyba, ze kupisz moj spoof system.. ;s


Tyle, że znasz tylko LUA. Skończą się otsy, a już się powoli kończą i nic nie zarobisz. A 12 zł H to na dzisiejsze czasy spora kasa =) nie jeden by chciał mieć taka stawkę.
 
A Ty to kto jesteś mistrzu ? Jakie masz serwery ?

jush ot dafna nje mam bocie

ale i tak wiem więcej niż jakieś 80% może więcej, 'godów' z PB, ale nie zmienia to faktu, że w świecie informatyki wiem tyle co nic hehe, ale nie zamierzam być pro hakjerem jak lanceq z googlostanu, więc mnie to nie martwi
 
Back
Top