• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ile zarabiacie z otsów ?

Tyle, że znasz tylko LUA. Skończą się otsy, a już się powoli kończą i nic nie zarobisz. A 12 zł H to na dzisiejsze czasy spora kasa =) nie jeden by chciał mieć taka stawkę.

pójdę na studia i będę zapierdalał w mc'donaldzie, więc uważaj bo cie jeszcze kiedyś spotkam i będziesz miał namelane w kanapce

#temat

przedstawcie lepiej

ile kasy zarabiacie na ots i ile dziennie na niego czasu sprzedzacie
 
hueue.png

Który to! Przyznać się!!
 
12 zł na godzinę i gardzisz tym? Nie wiem gdzie mieszkasz i ile masz lat ale ja bym brał odstrzała.
Ja potrzebuję stałej pracy i za chuja tu się nie da nawet dorywczej bo wszędzie tylko pierdoleni przedstawiciele albo call center.
A otsy to już przeszłość miałem coś robić ale za chuj to już nie ma sensu.
 
12 zł na godzinę i gardzisz tym? Nie wiem gdzie mieszkasz i ile masz lat ale ja bym brał odstrzała.
Ja potrzebuję stałej pracy i za chuja tu się nie da nawet dorywczej bo wszędzie tylko pierdoleni przedstawiciele albo call center.
A otsy to już przeszłość miałem coś robić ale za chuj to już nie ma sensu.

Sorry, że ci uwagę zwracam, ale może to już czas na zmianę podpisu pod nickiem. :D
 
lepiej idźcie do jakiegoś teleturnieju może coś zarobicie jak wam się przyfarci , a nie o otsach myślicie :)
 
Na otsach duzo sie nie zarobi. Duza przewaga, duza konkurencja. Polska arena ots glownie upada, no ale w przeciwnienstwie do naszych to tylko zasrane rl mapy, evo itp. Oh my children. Where is polish area?

@kanier
Nauka albo robota. Co jedynie moge ci zaproponowac to zagranica, ale trzeba miec ogarniety jezyk na poziomie komunikatywnym. A w Polsce ciezko o to, bo classical method (nie wiem czy jest dobrze)
 
Klik akurat tutaj granie w Tibie i robienie otsów można sobie wpisać do CV :D
Teraz wszyscy otlandowicze zgłaszają swoją kandydaturę :)
 
@kanier
Nauka albo robota. Co jedynie moge ci zaproponowac to zagranica, ale trzeba miec ogarniety jezyk na poziomie komunikatywnym. A w Polsce ciezko o to, bo classical method (nie wiem czy jest dobrze)

Za granicą trzeba znać języki obce jeżeli chcesz normalnie zarabiać :D, a jeżeli tyle co w polsce to lecisz przez biuro i tam wystarczy hello, my name is Tibian.
 
Na otsach duzo sie nie zarobi. Duza przewaga, duza konkurencja. Polska arena ots glownie upada, no ale w przeciwnienstwie do naszych to tylko zasrane rl mapy, evo itp. Oh my children. Where is polish area?

@kanier
Nauka albo robota. Co jedynie moge ci zaproponowac to zagranica, ale trzeba miec ogarniety jezyk na poziomie komunikatywnym. A w Polsce ciezko o to, bo classical method (nie wiem czy jest dobrze)

już nie płacz, że nie ma otsów i nie narzekj na angielski, bo to nie wina kraju, że jesteście debilami
 
A co mam za darmo stawiać? Jak by gracze chociaż byli fer i dało sie z nimi pogadać.
 
Back
Top