• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ilość RAM na VPS - SDC

Joined
Jun 16, 2008
Messages
626
Reaction score
3
Location
Gdańsk, Ustka
Witam, będę pisał krótko i zwięźle.

Według poniższej specyfikacji:
SERWERYDLACIEBIE.PL | Serwer wirtualny - Linux VPS Pro X4
mój VPS posiada "Gwarantowana pamięć 1.024 MB".

Nie jestem w stanie zająć więcej niż 512MB, ponieważ jak twierdzi support:
"Pan wchodzi w limity openVZ dlatego serwer pada."

Czy to tłumaczenie ma jakikolwiek sens? Czy pan z support po prostu sobie leci w chuja?

Z góry dziękuje za odpowiedź.
 
To w tym świecie są jeszcze ludzie, którzy myślą że będą mieli coś gwarantowanego na VPSie?

Możesz zażądać zwrotu pieniędzy za niedotrzymanie umowy, ciekawy bym był efektu.
 
Czy to tłumaczenie ma jakikolwiek sens? Czy pan z support po prostu sobie leci w chuja?
Opcja numer 2.

Zażądaj zwrotu kasy i obsmaruj go potem na WHT. I zainwestuj pieniądze w mały serwerek dedykowany lub VPSa w lepszech firmie.
 
Gwarantowana pamięć to gwarantowana, gdybyś ją przekroczył wtedy wypowiedz tego Pana miała by jakikolwiek sens; a tak, próbuje Ci wcisnąć kit licząc na to, że jesteś kolejnym debilnym klientem.

Jak już inni powiedzieli, zażądaj zwrotu kasy :).
 
@up
To samo powiedziałem przy rozmowie z supportem.

Powiedzieli mniej-więcej coś takiego, że OpenVZ ustala limitu procesów, RAMu itd. w zależności od obciążenia serwera. Zapytałem w jaki, jakikolwiek sposób mogę zająć GWARANTOWANE 1GB odpowiedzieli, żebym zoptymalizował swoje usługi - zapytałem w jaki sposób, jeśli zoptymalizuje to po prostu taki apache zamiast 1GB będzie zużywał 512MB RAM.

Na to uzyskałem odpowiedź, że przy przekroczeniu danego limitu procesów (apache mimo wszystko tworzy tego shitu trochę) zmniejsza mi się możliwa do zajęcia pamięć.

Trochę to głupie.

Czy mógł by mi ktoś podrzucić link do jakiegoś programu który pozwolił by mi wykonać testy? Żeby odpalić jeden proces który zajmie mi to 1GB. Chcę mieć jakąś argumentacje, bo to zaczyna mnie powoli wkurwiać.
 
Zrób program w c++ który zajmie tyle pamięci...

Tablica segment faula wyrzuca więc na liście sporbuje :)

PHP:
#include <iostream>

class obiekt{
    public:
    obiekt *next;
    obiekt *back;
    int a[1000];
};

class lista{
    public:
    obiekt *glowa;
    obiekt *ogon;
   
    void dodajpierwszy(){
        glowa = new obiekt;
        ogon = glowa;
        glowa->next = 0;
    }
   
    void dodaj_glowa(){
            obiekt *tmp;
            tmp = glowa;
            glowa->next = new obiekt;
            glowa = glowa->next;
            glowa->back = tmp;
            glowa->next = 0;
    }
};


int main(){
    long int unsigned roz = 270000; //85333333
    lista a;
    a.dodajpierwszy();
    unsigned int i =0;
    for(;i<roz;i++){
        a.dodaj_glowa();
    }
    std::cout << "Zjadlem: " << sizeof(obiekt)*i << std::endl; 
    std::cout << "Zajalem dana ilosc ram(" << roz << "). Czekam teraz 10 sekund i koncze prace" << std::endl;
    sleep(10*1000); // x*1000; x-sekundy
}
Mniej więcej GB zajmuje
 
Last edited by a moderator:
Powiem szczerze, że odechciało mi się już pisać do tego pana.

Oni resellują serwery z vserver.de (jaka przebitka cenowa!). Domyślam się, że sami pewnie chuja mogą zrobić.
Zwrotu pieniędzy domagać się będę oczywiście.
 
Back
Top