• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ilośc vipów na servie oraz ile jest online

PATrar

New Member
Joined
Jun 11, 2009
Messages
88
Reaction score
0
chyba da rade takie coś zrobić zeby było widać na stronce (gesior acc) ile jest ogólnie vipów (setPlayerStorageValue(cid,21444,1) a ile jest aktualnie online


Bardzo proszę o pomoc
 
chyba da rade takie coś zrobić zeby było widać na stronce (gesior acc) ile jest ogólnie vipów (setPlayerStorageValue(cid,21444,1) a ile jest aktualnie online


Bardzo proszę o pomoc

POT posiada metodę(funkcję klasy) do sprawdzania STORAGE, więc łatwo coś takiego zrobić.
 
Jak umiales zrobic VIP (i tak wiem, ze wszystko skopiowales) to umiesz zrobic to. Czesc.
 
A ja tak wbrew Wam wszystkim zeby dostac repa i pochwale bycia pomocnikiem i godnym posiadaczem donatora na otlandzie mu pomoge! (nsanee moze mi pogratuluje :D)
select count(*) from player_storage where key = 21444 and value = 1;
To wklejasz do phpmyadmina i wynik kopiujesz. Teraz co 5 minut (zalezy co ile ma sie zmieniac) wklejasz do pliku index.php w GesiorACC.

szczygiel! storage to przeciez depo, ogarnij, ok? to jest miasto w ktorym jest to depo

// edit nsanee: *klask klask*. Gratuluje, pierwszy w zyciu pomocny post na Otlandzie ;]
 
Last edited by a moderator:
To wklejasz do phpmyadmina i wynik kopiujesz. Teraz co 5 minut (zalezy co ile ma sie zmieniac) wklejasz do pliku index.php w GesiorACC.

Jak masz linuxa (np. Debian Lenny) to mozesz ustawic sobie crona, ktory bedzie kopiowal za ciebie. Rozwiazanie mickuli tez jest w porzadku tylko wiecej roboty, ale np na otservlist tez tak jest - gracze i punkty serwera zmieniaja sie co jakis czas, a nie od razu.
 
Back
Top