• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Import Mapy

Donaj

Banned User
Joined
Jan 6, 2010
Messages
943
Reaction score
3
Witam, dziala wam import mapy? bo mi zawsze jak chce zaimportowac to nie importuje ? wtf probowalem gengia,pyre,oken dodac to nie dodalo ktos zna jakis lepszy sposob lub wie co robie zle? Z gory dzieki rep+.Uzywam rm map editor.
 
Mozesz oddalic sobie i zaznaczyc wszystko i wkleic :) (shift i LPM sie zaznacza)
 
RME-->File-->File-->Import Map... ()
Lub
Otwierasz dwie mapy na RME i te wyspy co chcesz z kopiować, kopiujesz CTR+C a potem na tej swojej mapie w wybranym miejscu CTR+V
 
Mi działa ...
RME-->File-->File-->Import Map... ()
Lub
Otwierasz dwie mapy na RME i te wyspy co chcesz z kopiować, kopiujesz CTR+C a potem na tej swojej mapie w wybranym miejscu CTR+V
Myślisz, że jak se kupiłeś donatora to możesz cwaniakować !? ;pp
 
ahh, mi nie chce importowac, przeinstalowalem rm i dalej lipa;/
 
importuje ale na koniec mapy a nie tam gdzie wpiszesz, co sie konczy na tym ze mimo wszystko trzeba zaznaczac i przenosic(moze w 1.1.11 jest juz ok, nie sprawdzalem)
@down: mozliwe, calkiem mozliwe, bede musial sprawdzic :D
 
Last edited:
importuje ale na koniec mapy a nie tam gdzie wpiszesz, co sie konczy na tym ze mimo wszystko trzeba zaznaczac i przenosic(moze w 1.1.11 jest juz ok, nie sprawdzalem)
@down: mozliwe, calkiem mozliwe, bede musial sprawdzic

No cos w tym prawdy jest, przenioslo mi oken na jakies wsporzedne 19000,19000 ktorych ani nie wpisywalem ani byly takie.

Hihi, ciekawe jak kociemu dziala :)
 
Jeżeli importujesz mapę to po 1 muszą mieć takie same wersje po 2 te kordynaty które wpisujesz z imporcie to nie jest tak że ona tam będzie, tam się wpisuje odległość od kordów mapy którą chcesz importować. Przykład

Masz gengie zrobioną na kordach x5 y 60 z 560 a właśnie w tym miejscu masz przykładowo Thais to w kordach w import map wpisujesz odległość np. x : 200, mapa gengia powinna być wtedy importowana na x205 y 60 z 560.

Chujowo wytłumaczyłem ale może coś skumasz. ;)
I nie wiem czy mówię prawdę ja tak robiłem i zajebiście importowało.
 
Otwórz mapę A i B(tą którą chcesz skopiować do A) w notatniku,
Następnie całą zawartość pliku mapy B skopiuj do A.

pozdrawiam,
rep++
 
Otwórz mapę A i B(tą którą chcesz skopiować do A) w notatniku,
Następnie całą zawartość pliku mapy B skopiuj do A.

pozdrawiam,
rep++

Otwierac mape w notatniku? - to dla mnie nowość :s
Ja zawsze zaznaczam fragment mapy którego szukam (shift + lewy przycisk myszy <ważne jeśli mapa ma więcej poziomów niż 1 to musisz trzymać również klawisz ctrl przy zaznaczaniu innych poziomów>) i później naciskam magiczną kombinację klawiszy ctrl+c, przechodzę do mapy do której mam wkleic dany fragment i go wklejam.
Proste​
 
Ale np. gengia,pyre, oken to duze tereny i trudno kopiowac i wklejac.
 
Back
Top