• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Inline Skating

Ktoś na pewno. Ja nie, wystarczy, że rękę mam [*]
 
Mam na osiedlu rampe nie dużą i tyle -.- od roku przyglądam sie budowie nowego skateparku i jakoś mozolnie to idzie ;S
Btw. street czy rampa?
 
street(powiedzmy xD), powoli sie park ucze(bardzo powoli xd), vert moze kiedys

co do budowy parkow: skoro nawet w gda udalo sie zrobic cos w miare(plaza, modelarnia-fakt ze tu miasto niewiele zrobilo) to wszedzie sie da

poza tym poszukaj na osiedlowych boiskach itp(w calym miescie i okolicy xD): czasem cos jest, zawsze mozna gdzies znalezc kawal rury, zespawac i wstawic
 
Ty no skatepark jest w trakcie budowy od 2 lat ;S na streecie sie nie bawie, ale chetnie nauczylbym sie grindowac, moja rampa na osiedlu jest na otwartym powietrzu a że ostatnio troche pada to zmuła ;/ Szczerze to szukałem kawałku rury i wszystko za wysoko -.-
 
mialem na mysli: bieresz, spawasz, wstawiasz po swojemu gdzie chcesz, moze byc parking podziemny marketu jak chcesz kryta ale wtedy wiecej rury trzeba(zeby sie nie gibala)

btw: moze wpadniesz na rollfest do nas czy na baltica? xD
 
Chłopaki wyżej gadają o motoryzacji, a my gadamy o skate'ingu, w czym problem?
 
Chłopaki wyżej gadają o motoryzacji, a my gadamy o skate'ingu, w czym problem?

W tym, że piszecie sobie o rzeczach które możecie obgadać na PW. zamiast postować w temacie, który później śmiesznie wygląda :)
 
U mnie skatepark nie dosc ze jest po prostu zalosny, to jeszcze jest zamkniety. Na szczescie do Czech mam blisko, a tam fajny skate park i legalizacja :D
 
Back
Top