• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Inne gry

rashas

New Member
Joined
Sep 28, 2008
Messages
45
Reaction score
0
Cześć, czy znacie jakieś lepsze gry od Tibi? Czytając te forum, dowiedziałem się że nie ma innego MMO z 30k+ graczy :(
 
Last edited:
ty chyba zartujesz, lepsza gra od tibi???? gram w tibie juz od kilku lat i nigdy nie widzialem gry z wieksza iloscia online i ile lepsza fabułą, misjami i pvp, takie gry jak np. wow czy metin wymiekaja przy tibi
 
Polecam World of Warcraft, choć już dawno przestałem grać w to.
Jeżeli jednak narzekasz na abonament, zawsze możesz pograć na prywatnych Wow'ach, które są darmowe.
Averatec wypisał w swoim poście jedną grę, mianowicie Silkroad, której Ci natomiast nie polecam.
Chujowy, za przeproszeniem system gry. :)

@edit

ty chyba zartujesz, lepsza gra od tibi???? gram w tibie juz od kilku lat i nigdy nie widzialem gry z wieksza iloscia online i ile lepsza fabułą, misjami i pvp, takie gry jak np. wow czy metin wymiekaja przy tibi

Wow i metin wymiekaja przy tibii* ?
Koleżko, chyba nie wiesz co mówisz...
Twój post powyżej zostawię bez komentarza, chociaż nie... Napiszę, że w WOW'a gra spokojny 1kk ppls, jak nie więcej, aktualnie się nie orientuję.;)
 
każdy ma inny gust, więc nie widzę potrzeby odradzania czegoś komuś
najlepiej będzie jak taka osoba sama tego doświadczy

#edit
#up
trochę wiecej chyba w WoWa gra ;p
 
Last edited:
Z każdym rokiem więcej :thumbup:.
Szczerze powiedziawszy to tibii daję jeszcze max. 2-3 lata ?
 
wow, metin, lineage, silkroad, dekaron to jeden pies, jeśli ganiani na wsadzie nie widząc co się dookoła dzieje cię jara możesz grać nawet w csa
a jak nie to tibia, otsy, szachy? ;d
 
a mnie ciekawi ile osob by gralo W Gothica 1-2

Gdyby byl online =@
 
Back
Top