• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

invalid account name (0.3.6pl1)

Status
Not open for further replies.
Do daj sobie Koci wkoncu chmod na execute na swoj mozg, bo jak narazie to widac, ze nie uzywasz go ;[
 
chmod -R 777 /core/koci/head/nut/

Wali mnie co o mnie myślicie. Ważne, że fajni ludzie są na tym forum i sobie można popisać ;)
Jak coś kasy mi wpadnie to dam dotacje na Otland ;)
 
Panowie, weźcie nie napinajcie, tylko postarajcie się mi pomóc ;p
 
Moze nie mozesz sie laczyc z hostem mysqla z innego serwera?
 
Mogę, inne skrypty z tego serwera bez problemu łączą się zdalnie z bazą na s6.
 
chmod -R 777 /core/koci/head/nut/

Wali mnie co o mnie myślicie. Ważne, że fajni ludzie są na tym forum i sobie można popisać ;)
Jak coś kasy mi wpadnie to dam dotacje na Otland ;)

zrob real mape dla szwedów na tydzień to będziesz miał na paypalu troche oirosów
ja tak zarobilem na donata i na war od elfa i kilka innych rzeczy xD
 
nie chce mi się czytać całego tematu, ale:
1. savuje tfs w mysql informacje typu motd, houses?
2. dodaj jakieś sql query do globalevents, sprawdź czy zostanie wykonane
 
Sry że odświeżam ale mam ten sam problem (no może prawie)

Nie mogę zalogować na konto poprzez klienta na stronie loguje ładnie. Dodam że dopiero co poinstalowałem wszystko na czystego dedyka i nie hula na 1/1 nie mogę zainstalować ale widzę że gdy zrobię konto na stronie to nie jest ono szyfrowane(normalnie widzę hasło) w configu mam ustawione sha1 może ktoś jeszcze miał taki problem i zna rozwiązanie.

Zrobiłem 2 bazy i żadna nie działa poprawnie.
 
Zakodowac w sha1? Gesior nie obsluguje podajze sha1 wiec musisz sobie przerobic.
 
Od ponad 2 lat korzystałem z sha1 i nie było z tym problemów.
 
heh

odświeżam problem, mam identyczny, z tym że używam nicaw acc... mogę się logować 1/1, reszta nie działa, wszystkiego próbowałem, mam tfs 0.3.6
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top