• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ip Changer 9.10

god of war

Member
Joined
Jun 15, 2011
Messages
126
Reaction score
5
Location
War Valley
Siema potrzebuje IP changera pod 9.10,uzywalem Otland IP changer ale cos sie zjebalo i sie nie chce wlaczyc,probowalem tez sharploader ale nawet sie nie chce wlaczyc wyskakuje blad.
 
Chyba nie ma innego ip changera pod 9.x, chociaz pod 9.1 moze jeszcze jakis jest. W kazdym badz razie opcja 1)sprobuj przeinstalowac .NET framework opcja 2) Zrob wlasnego klienta np na stronie stiana masz mozliwosc stworzenia takiego jakiego sobie zechcesz
 
Siema potrzebuje IP changera pod 9.10,uzywalem Otland IP changer ale cos sie zjebalo i sie nie chce wlaczyc,probowalem tez sharploader ale nawet sie nie chce wlaczyc wyskakuje blad.
Może opisz dokładniej co dzieje się po uruchomieniu. (jakiś komunikat?; czy jest nadal w procesach? )
 
Jak nie dasz rady, to zawsze możesz prosto i szybko wygenerować własnego clienta, np. ze strony vapus
 
Może opisz dokładniej co dzieje się po uruchomieniu. (jakiś komunikat?; czy jest nadal w procesach? )

gdy wlaczam otland ip changera to pisze "Program OTland ip changer przestal dzialac. Trwa wyszukiwanie problemu przez system windows." I sie samo zamyka po 2 sekundach.
 
gdy wlaczam otland ip changera to pisze "Program OTland ip changer przestal dzialac. Trwa wyszukiwanie problemu przez system windows." I sie samo zamyka po 2 sekundach.
Spróbuj zainstalować .NET Framework 3.5 oraz 4.0 i uruchomić aplikacje w trybie zgodności (xp sp2) jako Administrator.
 
Jaki OS? Jesli windows 7 to musiales cos zepsuc bo tam jest 3.5 chyba od razu zainstalowany. Jak XP to niestety duzo osob ma problemy z .NET frameworkiem, ja tez mialem. Co warto zrobic: 1)sprawdzic, czy nie masz wylaczonego windows installera; po 2) sprobowac odinstalowac starsze wersje .NET i zainstalowac 3.5 (taka jest wskazowka z oficjalnej strony microsoftu)
 
Jaki OS? Jesli windows 7 to musiales cos zepsuc bo tam jest 3.5 chyba od razu zainstalowany. Jak XP to niestety duzo osob ma problemy z .NET frameworkiem, ja tez mialem. Co warto zrobic: 1)sprawdzic, czy nie masz wylaczonego windows installera; po 2) sprobowac odinstalowac starsze wersje .NET i zainstalowac 3.5 (taka jest wskazowka z oficjalnej strony microsoftu)

mam win 7,jak sprawdzic czy jest wlaczony win installer?
 
Last edited:
Z win7 nie powinno byc problemu, to Ty musiales cos zepsuc niestety

na windowsie, a zwlaszcza 7 nie znam sie wiec niestety wiecej Ci nie moge pomoc
 
Zaskakująco śmieszne jest to, że dzisiaj nagle zdarzyło mi się to samo :)
Code:
Opis:
  Stopped working

Podpis problemu:
  Nazwa zdarzenia problemu:	CLR20r3
  Podpis problemu: 01:	otland ip changer.exe
  Podpis problemu: 02:	1.0.0.0
  Podpis problemu: 03:	4e2db5ac
  Podpis problemu: 04:	System.Configuration
  Podpis problemu: 05:	2.0.0.0
  Podpis problemu: 06:	4a275e0d
  Podpis problemu: 07:	1a8
  Podpis problemu: 08:	75
  Podpis problemu: 09:	IOIBMURHYNRXKW0ZXKYRVFN0BOYYUFOW
  Wersja systemu operacyjnego:	6.1.7600.2.0.0.256.1
  Identyfikator ustawień regionalnych:	1045

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:
  http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0415

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:
  C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt

Problem rozwiązałem w następujący sposób:
Usunąłem cały klucz
Code:
HKEY_USERS\S-1-5-21-2870387028-1422182179-1059255766-1000\Software\Classes\otserv
oraz usunąłem wszelki ślad po Otland IP Changer z:
Code:
C:\Users\MyUserName\AppData\Local\OtLand\

@down
Nic to nie dawało ;) Ale już i tak rozwiązałem problem.
 
Last edited:
Spróbuj uruchomić aplikacje jako administrator.
 
Back
Top