• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

IP changer do tibii 9.31, .NET framework

fracek91

Member
Joined
May 30, 2008
Messages
423
Reaction score
8
Jest jakis inny IP changer niz ten Talaturena? Oczywiscie uzylbym go, ale niestety nie moge zainstalowac .NET framework 3.5, ani nawet odinstalowac tegoz programu w wersji 3.0, ktory jest obecnie u mnie zainstalowany. Jesli ktos mial podobny problem i wie jak go rozwiazac to prosze mi pomoc.
 
No niestety, gdybym mial takie umiejetnosci ze bym nie musial korzystac z windowsa to pewnie bym nie korzystal. Tak czy inaczej linuksa tez mam na kompie i w sumie jezeli jest na linuksa jakis ip-changer to tez jestem zainteresowany (chyba, ze ruszy to przez dotGNU, ale jakos watpie).Ale wlasnei za to bycie "noob-friendly" microsoftu nie znosze. Nie wiem kto robil te instalatory do .NET, ale musial byc chyba na jakiejs ostrej fazie. W kazdym badz razie, obojetnie czy chce odinstalowac stary czy zainstalowac nowy to zawsze predzej czy pozniej pojawia sie znane uzytkownikom windowsa okienko "wystapil problem z aplikacja... wyslij raport o bledach/nie wysylaj". Takze nie wiem co mam robic, pewnie idzie to zrobic, ale to tylko polowiczne rozwiazanie problemu, bo gdyby zrobic OTS na nowsza tibie to jakis procent graczy tez bedzie mialo taki problem i przez to nie wbije, takze byloby super gdyby byla jakas alternatywa dla tego ip changera
 
A co na to MSND? Małą wielki zbiór poradników, niektóre po polsku, a inne po angielsku ale idzie zrozumieć. Szukałeś już tam?​
 
Back
Top Bottom