• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

IP tables

thetabi171

New Member
Joined
Jan 26, 2013
Messages
91
Reaction score
2
Witam. Mam takie małe pytanko w jaki sposób moge sprawdzić jakie adresy łącza sie podczas ataku? np wykonuje atak ddos, posiadam system linux, chce wychwycic adresy ip z tej strony www.ipstresser.com aby nie dało się z niej ddosować pozdrawiam.
 
Nie chodziło mi o stronke, tylko po prostu chciałem sprawdzić z jakiego kraju to leci i przy okazji zablokowałem jakiś syf już jakiś noobeq nie wyjebie ;)
 
@UP
Zapewne masz w pelni polski serwer, wiec polecam zablokowac wszystko z wyjatkiem europy ;-)

@2UP
Cos mi sie wydaje ze nawet z tego gowna mozna "zablokowac" stronke i OTka ;-)
Chyba nie znasz poziomu naszych "hosterow".

@Temat
Z racji tego ze juz OTkami sie nie zajmuje.... Jak ktos chce moje stare IPTables - http://wklej.to/qZX2R/text - nie jest to jakies pro elo zrobione... ale to co udalo mi sie sklecic z internetem i pomoca kolegow. Do logow uzywalem syslog-ng

Jak ktos chce kupic cos do OTkow prosze pisac, duuuzo tego mam po 4 latach zabawy xD
 
Last edited:
Back
Top