• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

IPad

Status
Not open for further replies.

Paxton

Banned User
Joined
Feb 23, 2008
Messages
4,110
Reaction score
48
Location
London, UK
Wlasnie jestem w sklepie apple I go uzywam. Nie uwierzycie jaka zajebista sprawa lol kupuje go na pewno:thumbup::thumbup:
 
Ile kosztuje? Chodz u Nas i tak zawyza dodatkowo cene o 50%.
 
za 2k mozna na allegro wyrwac 16.
 
Ja już mam, 1500 dałem =\
zajebiste co prawda. :wub:
 
za tyle to wole kupic notebooka nopki
 
iPad fajna zabawka, ale jeśli posiada się iPhone i netbooka to zbędna :)
 
Ja mam iPhone i notebooka, i jednak chce to kupic bo wrazenia sa wieksze niz iPhone. Wszystko wieksze, a youtube to juz w ogole zajebisty
 
do tego trzeba kupić internet bezprzew. np orange czy co ?
 
Kup motor bo lepszy, a notebook Ci styknie :p notebooka masz do siedzenia przed displayem, a 450 funtów zawsze kupa kasy więcej na motor. Ja bym sobie odpuścił ten iPad :p siedząc przed dwoma monitorkami gdzie później znajdziesz czas na grzanie motorem? :D
 
@paxton
no offence, ale nie grzejesz sie za bardzo na wszystko ?
kupie sobie motor, kupie ipada, kupie aston martina..

chill out dude..
 
Kup motor bo lepszy, a notebook Ci styknie :p notebooka masz do siedzenia przed displayem, a 450 funtów zawsze kupa kasy więcej na motor. Ja bym sobie odpuścił ten iPad :p siedząc przed dwoma monitorkami gdzie później znajdziesz czas na grzanie motorem? :D

Na motor jest juz hajs, na iPada swoja droga :thumbup:
 
iPad sucks.. nie ma flasha, javy itp :<
o dupę rozbić ;-p
 
14dfyiu.jpg

10gdahx.jpg
 
no i signed z Nemaneth'em ;)

ipad to gówno! ; dd

Cos mi sie dziwnie wydaje ze go nawet na oczy nie widziales.

-

A ten nootebok, ma dotykowy ekran? :ninja: Tu nie chodzi o uzytecznosc, tylko o przyjemnosc z korzystania z tego. Gdybym chcial funkcjonalnosc, kupil bym sobie iMaca.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top