• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Iphone?

Status
Not open for further replies.

akues

Well-Known Member
Joined
Dec 20, 2009
Messages
1,653
Reaction score
73
Location
Poland
Hi ^_^

Mysle nad zakupem nowego telefonu...

Czy Iphone bylby dobrym wyborem? Jesli tak - Ktory model Iphone wybrac - 3G, 3GS czy 4?

Regards
 
żaden to jest jednym słowem gówno , miałem 3gs przez 2 tygodnie i podziękowałem w tym czasie był 3 razy w serwisie ery ;\

lepiej kup sobie jakąś nokie xpressmiuzik lub coś innego byle nie iphona
 
jakiś dobry se w series, nokie jakas dobra(nie wiem czy koniecznie xpress music),cokolwiek, byleby nie ajfona lub samsunga
 
żaden to jest jednym słowem gówno , miałem 3gs przez 2 tygodnie i podziękowałem w tym czasie był 3 razy w serwisie ery ;\

lepiej kup sobie jakąś nokie xpressmiuzik lub coś innego byle nie iphona

Mam iPhone od dluzszego czasu, i nigdy nie byl w serwisie. Nie znajdziesz lepszego telefonu
 
może,lepszej zabawki od Apple
telefon zdecydowanie tak, już sam ekran dotykowy sprawia, że w roli telefonu się sprawdza średnio(2 kumpli ma i sami tak twierdzą, ja tam kasy na dotykowy badziew nie trwonię, w595 mi wystarcza, choć wi-fi mógłby mieć)
 
@up: miałem pare rzeczy od samsunga, wszystkie mnie zawiodły ^^, kom słaby ekran, matryca, kiepski soft, nie obsługuje polowy z "obsługiwanych" formatów etc, wieża za to lubi strzelić focha i przestać czytać płyty, jakieśtam inne dziwactwa nie których nie pamiętam, miałem chyba jeszcze coś od samsunga ale nie pamiętam
 
Mam iPhone 2G i iPhone 3G (2G od równych 3 lat) - jeszcze nigdy się nie zepsuły - świetne telefony.
Teraz przedłużyłem umowę z Orange i za 700 PLN mam iPhone 4. Czekam na kuriera ;)
Polecam!: )
 
2G/3G a 3GS to przepaść ;] bierz 3GS / 4 :)
 
Only andriod. Mój kumpel ma samsunga i5700 i sobie chwali. Fajnie też się prezentują htcki ale to już trzeba z 1300zł mieć na nówke
 
hmm, słaba wielozadaniowość, brak wsparcia dla Divixa, gubi zasięg, ni ma flash playera w safari. To cały iPhone 4.

Bierz Galaxy S I9000 :p

albo jakiś HTC z anroidem. Jeszcze trochę i android będzie potęgą :)
 
słaba wielozadaniowość - rozwiń.
brak wsparcia dla Divixa - jest
gubi zasieg - kolejny, ktory czyta tylko tytuly artykulow
brak flash playera w safari - to prawda, mi w niczym nie przeszkadza. osobiscie uwazam, ze flash jest przereklamowany.
 
@Kula

Przepaścią jest płacić fortunę za coś, co zupełnie nie jest tego warte wg. mnie tak jest w przypadku iPhona 4 (który zresztą miałbyć wielkim szałem, jak iPhone 3GS, no ale emocje szybko opadły po jego wydaniu).

Dobrze że ludzie nie ograniczają się tylko do iPhonów.
 
Samme - płacić fortunę?
Operatorzy mają korzystne taryfy, już nie przesadzaj ;)
 
słaba wielozadaniowość - rozwiń.
brak wsparcia dla Divixa - jest
gubi zasieg - kolejny, ktory czyta tylko tytuly artykulow
brak flash playera w safari - to prawda, mi w niczym nie przeszkadza. osobiscie uwazam, ze flash jest przereklamowany.

HTML5 ładnie działa :)

@Kula

Przepaścią jest płacić fortunę za coś, co zupełnie nie jest tego warte wg. mnie tak jest w przypadku iPhona 4 (który zresztą miałbyć wielkim szałem, jak iPhone 3GS, no ale emocje szybko opadły po jego wydaniu).

Dobrze że ludzie nie ograniczają się tylko do iPhonów.

To ile iPhone powinien być warty? Nie które rzeczy powinny być z reguły warte więcej aby były dobre, czy wydaje ci się ze ubrania np. ze sklepu Gucci, gdyby sprzedawali je po 50zl kupował by je ktoś? Nie, bo wydawały by się cienkie. Apple jest znany z tego ze zawyża ceny, ale za to ich lubię, gdyby każdy miał iPhone, wtedy to by była przepaść.

Tak jak Kula_ napisał, operatorzy wcale nie przesadzają i maja w miarę dobre taryfy, szczególnie tutaj w Anglii, ja place 35 funtów miesięcznie, za iPhone 3gs i mam 600 minut i 500 sms i nie limitowany internet, bo to jest ważne na iPhone, prawie każda aplikacja go używa. + 11 funtów za ubezpieczenie, a co. wg. mnie iPhone był jest i będzie najlepszym telefonem, sama marka mówi to za siebie, bo wiadome jest to ze sprzęty Appla to porządne sprzęty, dobrym przykładem jest iMac, jest drogi ale jest tez pożądany przez wiele osób, i jest znany z tego ze każdy porządny graphic designer powinien go mieć, to tyle :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top