• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[Items] Items.otb Problem

widnet

Banned User
Joined
Apr 11, 2009
Messages
920
Reaction score
3
Location
Poland/Cracow
Witam,
Posiadam silnik TFS 3784 - jeden z ostanich pod 8.6.
W tym silniku nie wszystkie items z 8.6 dzialaja jak powinny , chodzi mi glownie o ID z rzedu: 125XX .
W najnowyszch TFS ( te pod 8.7+) te przedmioty sa juz odpowiednio zrobione wiec dalem ich items.otb , wszystko bylo pieknie ale przez te nowe items debuguje clienta.
Zna ktos sposob jak do items.otb z 8.6 ( silnika 3784 ) dodac te "zle dzialajace przedmioty".
Chodzi glownie o te runy ( min. 12598 ) poniewaz nie da si ich zrobic use witch - tylko samo use .

Prosze o szybka pomoc ! Albo o jakies sprawne items.otb ( w silniku wylaczylem opcje "sprawdzania" items.otb wiec moze byc kazda wersja , ale prosze zeby mi nie debugowalo clienta )

Dziekuje & Pozdrawiam
 
Pietia niestety ale nadal ItemID: [12598] ktory wyglada jak runa UHa ( taka otoczke ma ) nie posiada use withc , a jedynie USE .
Prosze o dalsza pomoc!
 
42598628032756306221.png


To? To nie ma use with...
 
OJc najmnocniej przepraszam - nie mam pojecia co mi sie powalilo... a moze mi ktos powiedziec co musze zrobic w items.otb zeby mialo use witch? :?
 
Back
Top