• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Items.otb pozmieniane ID

patryk1290

New Member
Joined
Mar 13, 2011
Messages
47
Reaction score
2
Witam, ma ktoś może pomysł jak szybko lub skąd wziąć uporządkowaną listę " items.otb "
chodzi o to że gdy w "RME - map editor" stawiam np. ścianę, ta nowsza taka zielona" id w rme : 11938 " a na servie jest zupełnie co innego, odkryłem że te lepsze itemy maja co 40 id mniej.

Czyli id : 11938 powinno mieć id : 11978 w tedy na serverze było by widać to co w RME.

Pisze ten post bo zmieniać ręcznie to długo by trwało, gdybym zmienił na poprawne id itemu to było by duplicate (2x) id tego co dopisałem i tak w kółko.. ?

może ktoś ma dobry plik z RME " items.otb/xml " oraz z silnika " data/items/items.otb/xml " i był by taki łaskawy podzielić się nim ;)

Zrobiłem coś takiego że z mojego RME skopiowałem items.otb i xml do silnika ale po załadowaniu wyskoczył " ERROR : unable to load items (OTB)! "

kto ogarnie ten bajzel :)

silnik 0.3.6 pod (8.6)
 
Last edited:
O lol, wystarczyło chwile pomyśleć na spokojnie : D.
Dałem items.otb i xml z Silnika do RME i działa picuś glancuś xd
 
Back
Top