• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jak postawić Ots na serwer hostujący?

Tecrtr

New Member
Joined
Jan 30, 2019
Messages
12
Reaction score
0
Witam. Wiem jak wrzucic swój serwer na localhost przez xampa za pomocą silnika.
Ale w jaki sposób to zrobić na serwer hostujący? Gdzie będzie moja strona www?
np, zarejestrowalem się na home.pl, póki co 14 dniowy test. Mam nazwę serwera, stworzyłem bazę danych, importowalem pliki ots. I jak teraz zrobić aby była strona www?, bo localhost tu nie działa. Czy mam stworzyć domene i przypisać pod serwer czy jak?
Jak to zrobić krok po kroku.
 
@Tecrtr poczytaj Google albo poproś o pomoc support home.pl. Zadajesz pytania, na które odpowiedź jest inna w przypadku home.pl a ogólne rozwiązanie dostępne w internecie od 15 lat, także trochę najpierw poczytaj.
 
Cieżko znaleść mi to czego potrzebuję. Mogę zapłacić za poświęcony czas do wgrania mojego otsa na serwer.

Przy logowaniu przez Winscp, pojawia się komunikat:
"Serwer odrzucił połączenie SFTP, ale nasłuchuje połączeń FTP.

Czy chcesz używać protokołu FTP zamiast SFTP? Jeśli preferujesz pomoc szyfrowania."

A przez FTP mogę się zalogować, ale nie osługuje mi putty (zainstalowałem w C), pojawia się komunikat: "Network error: Connetion time out"

I co mogę zrobić?
 
Last edited:
Back
Top