• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jak przerobić clienta ?

Hols

Ja Tu Tylko Sprzatam
Joined
Jul 1, 2010
Messages
54
Reaction score
4
Siema All


Mam clienta pod 8.1 z własnego projektu mam tam dużo grafik i to wszystko i nie wiem jak przenieść to na clienta 8.54 zamiana .dat i .spr nic nie daje tylko mi nie działa client ;/

Mógł by ktoś pomóc ?? Z góry THX i od razu leci repucik za pomoc :D
 
musisz podmieniać grafiki przez program noxspr swoje wrzucasz do clienta tibi 8.54
 
I pojedynczo wszystko podmieniać nie ma innego rozwiązania ?

a po za tym oryginalne grafiki tibi są, moje są dodane na końcu robił to znajomy z którym już nie mam kontaktu ;/
 
Wpakuj .dat i .spr z 8.1 i wsadz do 8.54 - Nie dokladaj zbyt duzo bo jest ograniczenie na liczbe spritow. (podmien za jakies potwory/itemy)
@Tak musisz to pojedynczo robic.
 
blackdemon tibiaeditor wita, jeśli chcesz tylko protokół to zapisujesz stare pliki jako 8.54, jesli chcesz mieć grafiki z 8.54+swoje, no to eksportujesz(niestety po 1, ale szybciej niż sprity) obiekty, importujesz w 8.54, tworzysz nowe otb i xml(buahahahahaha) i działa
 
Back
Top