• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jak skutecznie rozreklamować OTS

Podstawa dobrej reklamy jest dobry opis na otservlist i ots-list no i oczywiscie dobry server ;)
 
Motorowiec ? mówisz 11 typa? huahahaha, mogę się z ciebie śmiać dowoli, bo rekord graczy 17! Czytać, nie umiesz, zapisz się do przedszkola, może cię nauczą. Niestety ale rekord graczy 17,
to i tak dużo zwłaszcza że ja poprawiałem błędy , a nie pierdolilem się z tym do rana.

Jak taki kozaki, o co kaman? Macie lepszy server? Pewnie RL Mapę? HAHAHAHA, na niej każdy zagra, a rl mapy są do dupy,klonować każdy pomysły potrafi -.-
 
Ja swojego ots mam tylko 13 dni i myślę że jest dobrze maloria.pl
 
ok w akżdej chwili można chyba to inaczej zrobić jakoś an dedyku czy coś :p
 
1st z rozpedu pojebaly mi sie domeny
no w apaczu uatwilem sobie w ten sposob ze jeden user ma all pages
 
W twojej opinii reklamator chodzi po otsach i krzyczy "WBIJAC NA OTS IP XXXXXXX, SUPER MAPKA, EXP X50, FAJNY GM!!! LEPSZY NIZ TEN OTS"? Chyba tylko Polakow stac na takie zalosne reklamy.

Mi sie wydaje, ze daje np. sandots.pl czy tiberia.pl, oni reklamowali na innych otsach i bez zadnych charow na x logu mieli 350+ graczy, mi tez sie raz udalo z moim 4funem i mialem 250 bez reklamy.Pamietam ze z tiberi banowalem chyba z 10 osob(jak nie wiecej) bo reklamowali u mnie.
 
Na mojej 2 megowce sie zebralo 60 osob w 1 dzien OTSa tylko oczywiscie co ? lagssss i uciekli wcale sie nie dziwie
download 2048 upload 356 ;/
 
jest tylko 1 skuteczny sposob na rozeklamowanie otsa, znajomosc leaderow wszystkich dobrych teamow ;)
w tej sytuacji wystarczy 5 takich leaderow ktorzy trzymaja pod soba 50 osob,
daje ci to 250 playerow na serwie, i oto takim sposobem jestes w top 10, dalej to juz randomy ktorzy wbijaja na serwer ze swiadomoscia ze beda wary.
 
Na otsach rzadko sa teamy 50 osobowe, a jak sa to jak ida na innego otsa to i tak czesc nie pojdzie.
 
Back
Top