• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jak wysyłać HP i manę w procentach

Simonp You must
compilation version 0.3.6 on 0.4 and will be it worked .
If you do not have dowland source 0.4 write to me pw.
 
Siemka. Siedzę nad tym już jakiś czas i jakbym nie zmienił to działać nie chce. Czy po edycji pliku w notepadzie i zmianie tych danych powinno mi od razu działać czy muszę zrobić z tym coś jeszcze?
 
Siemka. Siedzę nad tym już jakiś czas i jakbym nie zmienił to działać nie chce. Czy po edycji pliku w notepadzie i zmianie tych danych powinno mi od razu działać czy muszę zrobić z tym coś jeszcze?
musisz skompilować na nowo źródła
 
Jak ktoś potrzebuje to dla tfs 1.5

To
Code:
    msg.add<uint16_t>(std::min<int32_t>(player->getHealth(), std::numeric_limits<uint16_t>::max()));
    msg.add<uint16_t>(std::min<int32_t>(player->getMaxHealth(), std::numeric_limits<uint16_t>::max()));


na
Lua:
    if (player->getMaxHealth() > 0)
    {
        msg.add<uint16_t>(player->getHealth() * 100 / player->getMaxHealth());
        msg.add<uint16_t>(100);
    }
    else
    {
        msg.add<uint16_t>(0);
        msg.add<uint16_t>(0);
    }


i to
Code:
    msg.add<uint16_t>(std::min<int32_t>(player->getMana(), std::numeric_limits<uint16_t>::max()));
    msg.add<uint16_t>(std::min<int32_t>(player->getMaxMana(), std::numeric_limits<uint16_t>::max()));

na
Code:
    if (player->getMaxMana() > 0)
    {
        msg.add<uint16_t>(player->getMana() * 100 / player->getMaxMana());
        msg.add<uint16_t>(100);
    }
    else
    {
        msg.add<uint16_t>(0);
        msg.add<uint16_t>(0);
    }
 
@dewral
raczej nie ma przypadku, w którym wyszłoby tu zero, więc tego ifa można ominąć:
if (player->getMaxHealth() > 0)

przy okazji: w 1.5 już jest system że jak ktoś przekroczy 65k to pokazuje się w odpowiedniku procentów (100 pkt = 1%)
 
@dewral
raczej nie ma przypadku, w którym wyszłoby tu zero, więc tego ifa można ominąć:
if (player->getMaxHealth() > 0)

przy okazji: w 1.5 już jest system że jak ktoś przekroczy 65k to pokazuje się w odpowiedniku procentów (100 pkt = 1%)
Właśnie ja mialem problem że mi many i hp powyzej 65k to nie odczytywało nic a tekstura w miejscu a jak to dodałem to działa jak należy :p
Tzn jak miałem podstawowe health info to działało ale po zmianie na to juz nie działało dopóki tego nie wgrałem
[RIPOFF] Health/Mana bar. (https://otland.net/threads/ripoff-health-mana-bar.274899/)
 
Back
Top