• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jaka profesja po update Tibi 8.7..?

Jaka profesja ?


  • Total voters
    19

Zonkill

Banned User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
102
Reaction score
1
Cześć,
Pytanie do graczy którzy praktykują grę na 'Real Tibii' - Jaka profesja wg. Was jest teraz 'najlepsza'? Jest wiele nowych czarów, modyfikacje które jednocześnie pogarszają profesję (np. Energy Wave co 8 sek o ile się nie mylę) oraz które polepszają profesje (np. super mega czary typu ulepszone exori vis).

Jakim charem byście wybrali grę? Oczywiście PACC.

50 MS
35 ED
~25 EK

<?>
 
nie wiem, nie mogę ci powiedzieć na 100% ale ja wybrałem knighta.
 
knighta zawsze się dobrze bociło, jedynym mankamentem jest to że już niema exury a jest exura ico, bierze 40 many i chyba od 10 lva
 
z tych grałbym sorcem, chociaż nie jestem pewien czy łatwo wyrobić się finansowo
a jak nie da rady to ten 25lvl kina sobie daruj i rób pala, pal zawsze i wszędzie sobie poradzi

@down: ale tak aby się wyrobić bez tego, zawsze lepiej
 
Last edited:
tez myślę ze knight.. ale nie musieli usuwać niektórych czarów ..
 
exura ico na 34 levelu i 4 mlevelu po 40-90 , więc nie jest chyba źle..

a co do ms-a to widziałem screeny jak koleś z tego lepszego exori vis walił po 1300~?! zresztą ek z tego lepszego exori też podobnie , więc z real tibi robi się mega orshabal -.-

ostatnio widziałem na castcie że nawet da się expić ms/ed bo pomiędzy odczekiwaniem na możliwość użucia kolejny raz czaru expią z sd i nawet szybko leci ten exp..
 
Last edited:
tja, te 1300 co ilestam(30?) sec wiele zmienia, to jest tyle aby dało się coś ubić szybciej niż ze strików jeśli dobrze to rozplanujesz
albo uratować ci tyłek, jak bloknie cię za dużo gówna walniesz ohko na 1 i biegniesz dalej, strong wave, wave, stikami dobijasz
hmm, jak to się stało?
 
Last edited:
Jesli bys chcial grac dla Exienia recznego to only Ms
Jesli bedziesz bocic lub masz mniej czasu na gre Ek

Rp to najwieksze gowno ... Mialem przed upem jeszcez 115 rp skile 100/80
i bilem z ass starow ledwie po 500 max 580 chyba a co 10 hit nie trafialem co chwile hity po 100 ...
Knight choc ma hity wyrownane !
+ Knightem sie ciekawiej gra manualnie niz palem.
Palek to tylko exori san +weapon

A knight naluruje se exori gran czy tam z siocherem lub jako bloker moze ...

Tak wgle chetnie kupie jakiegos 80+ Knighta na Rlu za tibijska kase (prawie wszystkie servery lub zrobie world trade.
 
Na furorze gosciu za 2,5k na runde sie uleczyl knightem ;p

Moim zdaniem druid, poniewaz tak czy owak expisz na wyzszych lvlach avalanche lub po prostu kogos siochasz..
ps; 250 druid. 85mlvl~
300 z frigo hura w ludzi :]
 
ważne czy pacc.. jak ktoś gra na Faccu to oczywiste że pall jest 'ciekawszy' niż knight.

To to ofc bo knight ma tylko exure i miecz -.-
A palek ma prawie wszystko co na pacc (brak exori san / mas san)
Nie biore nawet pod uwage facc ...
 
Back
Top