• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jaka Wersja Tibii i jaka Mapka

na cholere? nie ma szans ze shadowcores

ta, śmieszny jesteś, nie żeby coś ale zobacz przez ile edycji talaturen poprawiał spawny, a i tak spora część jest nadal źle zrobiona...

co do questów to niby fajne, ale większość ich mam, potem sobie dorobię takie typu "isle of evil quest"

ciekawe trochę, że niby taki dopracowany, a tak naprawdę to ORSH jest, zobacz jaka regeneracja tam jest, tam kurwa co sekunde masz tyle many, że na exurze gran i tak masz bilans dodatni, jeszcze softy i roh i wgl mana ci zapierdala jak zonda paganiego

do tego tereny zao są całkowite otwarte.. tzn - > nie trzeba robić wratha i frontiera, żeby odblokować te tereny, ok rozumiem frontier nudny i chujowy, ale wrath już trochę lepszy... w dodatku zobacz kurwa ja tam na paru noobcharam mam 100 mllvle + tylko dlatego, że sobie stawiłem na offline traina... grałem tam przed offline trainem i było mniej graczy i skillowało się na mck'ach lub na target dummy (ale ja wolałem player vs player) i było fajniej, mniej ludzi ale była jakaś gierka

teraz wiesz co jest? wpada 2 sorców na 100 lvl i na hita na ue składają 150+ druida...

aha ciekawe jest też, że ten druid miał magma seta a i tak spadł na jedną bułkę hah ciekawe, to jest jakieś 40~~ % mniej obrażeń.. chyba, że te sety wgl nie działają



do tego loot jest przepierdolony, nie ważne na co pójdziesz i tak ci kurwa wyleci w chuj loota, to jest popierdolone, niby zrobione, żeby wary były, żeby ludzie hajs na blessy mieli... (blessy się kupuje w temple, co myśle akurat jest dobrym rozwiązaniem, które też zamierzam wprowadzić)


hm ale pvp bless i większa liczba fragów moim zdaniem jest lepsza niż 3 fragi do rs'a i 6 do bs'a przy czym każdy bless kosztuje jak na rl, czyli dla h lvli 100k czy tam 120
 
Nom, shadow jest dopracowany pod względem questów, misji, mapy ale pod względem expa, lotu, balansu to jest gorszy niż te otsy co startują na 3 dni ;p takie jest moje zdanie, bo tam chwile grałem.
 
Nom, shadow jest dopracowany pod względem questów, misji, mapy ale pod względem expa, lotu, balansu to jest gorszy niż te otsy co startują na 3 dni ;p takie jest moje zdanie, bo tam chwile grałem.

nie ma wratha xDDDD

i niektóre itemy nie działają poprawnie
 
ja tylko czekam aż ktoś postawi aac na gesiorze super pro elo beta 2012 :)
 
Back
Top