• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jaki bot obecnie będzie najlepszy tibia 10.X?

experienced

Intermediate OT User
Joined
Jan 13, 2011
Messages
418
Reaction score
102
Location
Poland
SIemanko
Jakiego bota teraz najbardziej opłaca się kupić na rl? Żeby szybko był updateowany bo cipsoft często te łatki wypuszcza tera, głównie do prostego cavebota i skillowania na monku.

Pozdro
 
Jak tam jest z licencją? Cena ,czy ta licencja się kończy? Jak mogę zaplacić?
Dzięki
 
cholera wole już chyba na tibie auto czekać ;d
nawet nie mam paypala a te resellery to jakieś nieoficjalne ;p
 
Last edited:
niewiem czy na najnowsza tibie jest crack ale gram na 10.30 na shadow uzywajac cracka do xenobota, osobiscie nie podoba mi sie zbytnio jego healing bo jest strasznie zamulający w porownaniu do np magebota (ale to dwie rozne bajki botów :D)
 
XenoBot + Poradnik 1000% jak samemu cracka stworzyć, lub gotowy crack itp na TORG'u. Najlepszy bot i najprostszy jak dla mnie. Polecam jak najbardziej.
 
Co do healingu xenobota, to racja trochę zamula ale to nie problem bo w 5 minut można sobie napisać własny system leczenia w lua.
 
Hex edytor i jedziemy:

Code:
Offsety

3AA3-3AA8 > VALUE NA 90

3D0A-3D0F > VALUE NA 90

3D12 > VALUE NA 50
 
O dobra działa tylko nic nie ogarniam nie ma żadnego okna bota ;p
 
Last edited:
Ale syf ten xenobot nie da sie nawet ustawić skillowania na monku żeby przestawał bić od x%hp itd. Podobno nie można bić summonów :(

Na tibia auto elegancko sie skillowało ;D
 
Last edited:
Dobra ogarnąłem sobie tego redbota
Coś mi się wydaje jakby skille wolniej leciały wiecie coś o tym czy nie osłabili knightowi skillowania online? podejrzanie wolno wbija albo mi się wydaje i blood hity co chwila wale
 
Nie zdziwilbym się gdyby tak zrobili aby więcej osób kupiło pacc i skilowali offline. ..
 
Z tego co kiedyś wyczytałem na stronie cipsoftu to normalne skilowanie jest chyba około 3x wydajniejsze od treningu offline. <mogło się coś zmienić>
 
Back
Top