• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jaki laptop?

Status
Not open for further replies.

Smokej

Banned User
Joined
Aug 24, 2008
Messages
134
Reaction score
1
Location
Poland
Tak jak w temacie, rozglądam się teraz za laptopami i sam nie wiem co kupić. Najbardziej moją uwagę przyciągną jak na razie: SONY VAIO VPCEB1S1E i SAMSUNG R780.

Cena to tak do 3.5k, co polecacie? :peace:
 
Last edited:
HP, tylko uważaj na modele, które mają skłonność przegrzewania się
 
Tak jak w temacie, rozglądam się teraz za laptopami i sam nie wiem co kupić. Najbardziej moją uwagę przyciągną jak na razie: SONY VAIO VPCEB1S1E i SAMSUNG R780.

Cena to tak do 3.5k, co polecacie? :peace:

Szczerze powiedziawszy nie do końca patrz na firme,a na to jakie ma bebechy w sobie. Często jest tak, że własnie za firme (S.) przepłaca się.
 
Ja mam della m1530 od 2 lat. Raz spaliła się karta graficzna, na następny dzień przyjechał serwisant, wymienił całą płytę główną zajęło mu to 30 minut i laptop do dziś śmiga.

Pracuje prawie 24/7 - dlatego polecam Della.
 
ja ma pavilona hp, i nie polecam, cały czas sie dupcy
 
Ja mam della m1530 od 2 lat. Raz spaliła się karta graficzna, na następny dzień przyjechał serwisant, wymienił całą płytę główną zajęło mu to 30 minut i laptop do dziś śmiga.

Pracuje prawie 24/7 - dlatego polecam Della.

Signed. Tez mam XPSa 15 i jest nie do zajechania. Chodzi od 1,5 roku 24/7.
 
toshiba-satellite-pro-u400.jpg

1 T dysk
4 gb ram
512 mb karta ;)
dual core 2,66 ghz ;)
4 k
 
Samsung the best \ o /

Teraz wyszedł fajny samsung r580. Sprzet calkiem, calkiem, wyglad tez.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top