• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jaki laptop?

Status
Not open for further replies.
Ja mam HP Pavilion, nie narzekam śmiga dobrze, raz się zaczął przegrzewać i to ostro, temperatura procesora po 100 stopni podchodziła, przeczyściłem wiatrak i śmiga ;)
 
Ja mam HP Pavilion, nie narzekam śmiga dobrze, raz się zaczął przegrzewać i to ostro, temperatura procesora po 100 stopni podchodziła, przeczyściłem wiatrak i śmiga ;)

Miałem racz stycznośc z marką HP - z laptopem tej marki i rzeczywiście również się przegrzewał, myślałem ze to tylko trefny model lecz jak wynika z tego jednak większość tak ma :). Dopiero teraz się o tym dowiedziałem, dzięki :) Porozglądam się teraz nieco za markami dell/toshiba :p
 
Ja mam HP Pavilion, nie narzekam śmiga dobrze, raz się zaczął przegrzewać i to ostro, temperatura procesora po 100 stopni podchodziła, przeczyściłem wiatrak i śmiga ;)

Identycznie miałem, właśnie z niego piszę :D

Po przeczyszczeniu w ogóle się nie grzeje :p

HP Pavilion dv5
 
iMperator widać, że nie zrozumiałeś, napisał to specjalnie, widać dzieci mają kompleksy.


Kup jakiś marki della, tak jak poprzednicy powiem, że jest wyśmienity na długie prace.
 
no wiem, mi się przegrzewał przeczyściłem, ale teraz coś sie chyba spaliło. bo są problemy ze startem systemu. I jak laptop pójdzie spać to później nie reaguje. musze wyciągać baterie. i Teraz nie wiem czy to usterka sprzętowa czy systemu (vista)
 
Dzięki za wszystkie podpowiedzi, jutro jadę po oglądać lapki do miasta. Reputy poleciały :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top