• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jaki Silnik? Potrzebuje pomocy Nowy projekt RL Rook RPG edytowany!

danieldawid

New Member
Joined
Jul 3, 2017
Messages
4
Reaction score
3
Witam
Posiadałem ostatni własny serwer pod 8.54 frageria 350 graczy online deception tez bylo sporo staly w tym samym czasie.

Posiadam problem zrobiło się wiele nowości. Ostatni mój silnik był tfs 0.3.6 pod 8.54
Lecz nie wychodzą nowe skrypty i aktualizacje.
Zależy mi na stabilnym silniku. Rozglądałem się za tfs 1.2 pod 8.6 lecz nie wiem czy silnik jest stabilny.
Zależało by mi na war systemie najlepiej z tarczami.

Jaki silnik polecacie?

Troche o projekcie?
Sam robię wszystko znam się na wielu rzeczach stare silniki prowadziłem sam.
Z zawodu jestem informatykiem znam się na grafice skryptowaniu i wielu innych rzeczach.
Tworzyłem własne szablony które udostępniałem za darmo otset mze ktos kojarzy.
Maping i ogarnianie wszystkiego nie jest problemem potrzebuje tylko odswiezyc co jest nowego.

kilka ss:

6yNjFu.png

Z6GKrq.png

waRGll.png

CujAfs.png

r3OSwI.png

VkV1Da.png

aJwQvj.png

YglwFy.png

L7cHrG.png

akmdw8.png


dzięki za pomoc.
 
Ja rozumiem ale zależy mi na wiedzy czy np silnik tfs 1.2 pod 8.6 jest już stabilny?
 
Ja rozumiem ale zależy mi na wiedzy czy np silnik tfs 1.2 pod 8.6 jest już stabilny?
Nie ma czegoś takiego jak TFS 1.2 pod 8.6, przynajmniej nie oficjalnie. Więc tak samo nikt nie powie czy jest stabilny czy nie, bo każdy ma inną wersję po 8.6, na innym kolanie robioną.
 
Back
Top