• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jaki telefon dual sim polecacie?

Jensej

Member
Joined
Feb 28, 2009
Messages
807
Reaction score
8
Witam.
Może ktoś miał styczność z jakimś telefonem dual sim (smartfon), jeśli tak to proszę o jakieś opinie oraz modele telefonów.
Myślałem nad "Pentagram Monster" ale może jest coś lepszego bądź porównywalnego w przystępniejszej cenie.
Pozdrawiam
 
poważnie zastanowiłbym się nad kupnem telefonu pentagramu, nie jestem zwolennikiem tej firmy
 
byle nie chinole... jaka kategoria cenowa cię interesuje? jak średnia półka to może Samsung i9082 Grand DUOS albo galaxy s DUOS
 
Mam nokie x2, tani i dobry telefon ;) obie karty działają bez zarzutu, można blokować połączenia z jednej karty i zostawić np tylko odbiór smsów, albo na odwrót bądź całkowicie zablokować
 
x2-02 to słabsza wersja x2-00 + dual sim
x2-00 wiesza się przy pisaniu smsa, a jak w apce się włączy edytor to potrafi strzelić reboota
tja, dobry telefon...
 
Ja jeżeli mogę to podpinam się do pytania.

Szukam telefonu zwykłego, najprostszego na dwie karty. Nie szukam żadnego smartfona, ajfona, ajkupy itp. Zwyczajny telefon z klawiaturą.
tyle, że:
- duża czcionka zwłaszcza przy pisaniu smsów i przy ich odczytywaniu no i w kontaktach żeby była duża jeszcze xd
- telefon ma być poręczny, żaden gigant. Dobrze by było żeby był wytrzymały.

jakiś polecacie? bez żadnych super bajerów typu 100 pixelowy aparat, android czy coś. Zwyczajny telefon do dzwonienia i pisania smsów.
 
Jeśli bez używania neta i najlepiej bez słownika to x2-02 przejdzie. Chyba, że czcionka za mała.
 
x2-02 to słabsza wersja x2-00 + dual sim
x2-00 wiesza się przy pisaniu smsa, a jak w apce się włączy edytor to potrafi strzelić reboota
tja, dobry telefon...

mi się nigdy z tym telefonem nie działo więc nie wiem do czego pijesz ;)
 
do tego, że mam x2-00, najbardziej wypasioną wersję chyba x2 i to ledwo działa
chyba, że t-mobile tak zjebał softa...
 
Ja jeżeli mogę to podpinam się do pytania.

Szukam telefonu zwykłego, najprostszego na dwie karty. Nie szukam żadnego smartfona, ajfona, ajkupy itp. Zwyczajny telefon z klawiaturą.
tyle, że:
- duża czcionka zwłaszcza przy pisaniu smsów i przy ich odczytywaniu no i w kontaktach żeby była duża jeszcze xd
- telefon ma być poręczny, żaden gigant. Dobrze by było żeby był wytrzymały.

jakiś polecacie? bez żadnych super bajerów typu 100 pixelowy aparat, android czy coś. Zwyczajny telefon do dzwonienia i pisania smsów.

Weź pierwszego lepszego chinczyka, 90% chinczyków ma dual sima :)
 
Back
Top