• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

jakieś tam wspólne tematy naszym celem

Webo

Otland 4ever
Joined
Oct 20, 2013
Messages
621
Solutions
10
Reaction score
229
Location
Warsaw
Mam małe pytanko dla Polskich użytkowników czy wy też wspieracie tych kłamców z t.net.pl
S6qJfpU.png


Nie chcę o kimś gadać i nie wiem kto jest właścicielem tego forum. Ale takie gnidy trzeba gnębić które robią pieniądze na nowych użytkownikach i sprzedają open source za 500 zł czy to nie jest śmieszne

Byłem moderatorem było spoko ale zobaczyłem co się tam dzieję jako global mod to zauważyłem zero wsparcia dla open tibi jedynie oczekiwanie na ofiary. Teraz słucham kto kolejny napisze że polskie wpsarcie jest nie potrzebne ?

Tibia idzie do przodu Open tibia za nią i po co psuć taką społeczność skoro możemy ją rozwijać ?
 
Last edited:
Odradzam korzystania z tego forum.
Manipulacja i sztuczna administracja . @Webo @Glombers to jedno konto wbrew zasadom ale ja nie oszukuję ludzi ....
 
Last edited by a moderator:
xD
Ale o co ci chodzi?
Właścicielem forum jest indata, opiekuje się nim domenomania.pl, nie potrafią naprawić błędów, Google nie chce przyznać certyfikatu mimo, że wszystko jest czyste itp. itd.
 
xD
Ale o co ci chodzi?
Właścicielem forum jest indata, opiekuje się nim domenomania.pl, nie potrafią naprawić błędów, Google nie chce przyznać certyfikatu mimo, że wszystko jest czyste itp. itd.
Jakiego Certyfikatu ? Chodzi ci o certyfikat ssl (https) ? to co innego niż ban od przeglądarki Google.
 
Jakiego Certyfikatu ? Chodzi ci o certyfikat ssl (https) ? to co innego niż ban od przeglądarki Google.
Był problem z googlem bo tnet zniknął z wyszukiwarki prawie całkowicie.
 
ale napisałeś "Google nie chce przyznać certyfikatu mimo, że wszystko jest czyste itp. itd." Wydaję mi się że nie masz do końca pojęcia o tym co piszesz.

więc pytam o jakim certyfikacie mówisz ?

U mnie masz Plusa + dużego że rozmawiasz z nami tu a nie tam :)

plusa w chuj :D mamy @Don Daniello ogarnijmy to! siedzimy w open tibi od 10 lat i typek pisze że kupił za pośrednictwem t.net.pl ORTS za 500zł takich przypadków było dużo. Cipsoft sie rozwija a za nim open tibi i polscy oszuści po co to jak możemy temu zapobiec ?
 
Last edited by a moderator:
np rozwinąć bardziej polski dział na otland.net. nie wiem czy jest to spowodowane brakiem wiedzy bo polskim użytkownikom ktoś wtłoczył że silniki open tibi są płatne.

1. Może przydało by się więcej poradników po polsku.

Wiele osób nie rozumie co to open source i czy mogą z tego korzystać.

Osobiście szkoda mi osoby która nie posiada wiedzy i kupuje ORTS za 500zł. Widocznie nie potrafi znaleźć odpowiedzi i słucha pierwszego lepszego co chce na nim zarobić kasę
 
Jest specjalny dział na poradniki, żaden inny native chatboard takiego działu nie ma. Jeśli ktoś jest chętny aby napisać poradnik - zapraszam.
 
albo założyć jakieś małe forum nie mam tu na myśli t.net.pl tylko (jakaś polska dokumentacja TFS i pochodnych ) na którą można by przekierować użytkownika i dać im odpowiedzie na najczęściej zadawane pytani

@Don Daniello spoko ale ale musimy liczyć się z tym że nie każdy polski użytkownik tu trafia
 
Last edited by a moderator:
Czyli skąd dokąd chcesz ich przekierować, bo nie rozumiem? Google chyba mają, więc albo znajdą poradnik tutaj albo nie szukają.
 
Masz rację za bardzo chcę się udzielać. Ludzie mają internet. A nowych będę kierował na polski dział na otland.net
 
Na tnecie glombers nie dales rady nic rozwinac a tutaj chcesz? XDDD
ale pojechałeś teraz... xD.

Jebać te forum czemu tam miałem dać radę ? o czym ty gadasz ? pomagam laikom w open tibi a te forum jest zjebane i każdy to wie. Mm więcej kolegów na GG niż użytkowników miesięcznie odwiedza t.net (zbanowany przez google dzięki mnie pozdrawiam) .

Dobrze że ty dałeś radę znaleźć ten temat :)

Pseudo tibijczyk co chuja wie a sie wypowida xD tylko potrafi pisać na forum bo na nic go nie stać.

I po chuj się prujesz? jakiś masz problem żal ci dupe ściska że cie nie lubią ?

Bo nic nie umiesz innego od pisania. jakieś kompletne dno nie w temacie.

ZASTANÓW się co piszesz bo ja chcę przekazać wiedzę użytkownikom i nie wiem ochuj ci chodzi piszesz kurwa że polecasz znote a chuja wiesz o jego działaniu i sapiesz dupe ?

Pomagam w jakimś stopniu przy TFS w znote mam z 10 comitów akceptowanych przez autora a taka kurwa jak ty wejdzie i robi z siebie pośmiewisko

BOLI CIĘ GŁOWA TO IDŹ DO LEKARZA!
 
Last edited:
uau... po tym stwierdzam ze chyba jestes psychiczny :V i dobrze ze tak zmieniasz swiat pomagajac laikom stawiac otsy... normalnie superman...
BTW. na tnecie miales moda i splakales ze jakas komercha czy cos a mogles sam udostepniac all za free i pokazywac tam jak co robic, a to Cie przeroslo i teraz starasz sie cos ogarnac tutaj...
 
Webo weź się ogarnij. Miałeś podobno otland.pl robić i co? Nie pykło? :D
Jak uda sie jakimś cudem odbić tneta to jest plan żeby ogarnać to forum, ale kij wie co będzie.

A otland.net według mnie zdechł mocno po tym jak się silnik zmienił na xenforo. Niby tylko wygląd i troszkę mechanika, dalej to samo forum i ludzie - a mimo to mi też odechciało się jakoś przeglądać to w nowej formie.
Jedyna szansa na powrót popularności to jakby Cipsoft ugadał się ze Steamem, ale wydaje mi się, że poszło o kasę i Valve za dużo chciało, a Cipsoft by tego nie przeżył ;)
 
Rozumiem cie @Kuzyn ja tylko sie odniosłem się do tego typa co nie wiem o co mu chodzi.

Tak mam domenę Otland.pl ale @Mark napisał żebym wyrobił inną markę bo to za dużo namiesza.

Sam jesteś osobą która lubi zarządzać i nie gadaj bo brak takiego miejsca dla polskich użytkowników

A otland nie umrze do puki tibia.com nie umrze zrozum to
 
Back
Top