• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jan Paweł Drugi Polak Papież

Sevitte

Banned User
Joined
Jun 8, 2013
Messages
16
Reaction score
0
Hej chłopaki ;)
Szanujecie naszego rodaka Papieża Jana Pawła 2? Ja go szanuje nad wyraz, szkoda że to był ostatni Polski papież. Wytłumaczcie mi czemu niektórzy ludzie z portalu wykop.pl go szkalują, robią takie różnie straszne filmiki obrażające go, nie życzę tego...
 
To nie wykopki, wykop zostaw w spokoju. Winne tutaj są dzieciaki z polskich chanów, które się za nich podszywają. :)
 
nawet nie chce mi się sprawdzać jakiegoś chujowego portalu zapewne, a to, że jest sporo idiotów na świecie nie jest żadną nową wiadomością
 
Ale dlaczego wzięli sobie za cel papieża Polaka, czy oni mają godność i rozum człowieka?
 
Miej na takich wyjebane, bo to jakieś debile :) Mimo, że mam wybite na ten cały Kościół to Naszego papieża jakim był Jan Paweł II szanuję w 100%, bo był naprawdę bardzo dobrym człowiekiem, który wiele w swoim życiu zrobił dla innych.
 
Miał tam chyba kilka kontrowersyjnych poglądów i może o to spina, no ale to w końcu Pan Jaweł Drógi ;]
 
Moze dlatego ze Watykan to jedna wielka kryjowka pedofilska?
Z twoją rodziną na czele.

Krytykuję osoby, które osądzają innych ludzi. Kim jesteś aby tak robić? Nie widzę, abyś był jakoś specjalnie uzdolniony lub obdarowany przez los.
 
Jestem osobą niewierzącą no ale pisanie że Watykan to kryjówka pedofili to już lekka przesada.
 
katolicki butthurt?
A widzisz żebym poruszył kwestie kościoła i wiary?
Mówię o twoich osądach bazujących na "prawdziwych mediach" - one skupiają się na całej grupie zamiast pojedynczej jednostce. Gdy ktoś zrobi coś złego to idzie do więzienia jego rodzina? Człowieku, widzę, że twoje wiedza to jedna wielka pusta studnia do której wpadają największe shity tego świata.

No offense of course.
 
Jak dla mnie Jan PAweł II był Oświecony.
Jeśli ktoś nie wie co to wpiszscie sobie w youtube Ekchart tolle.
Oświecenie-znalezienie Boga.
 
A widzisz żebym poruszył kwestie kościoła i wiary?
Mówię o twoich osądach bazujących na "prawdziwych mediach" - one skupiają się na całej grupie zamiast pojedynczej jednostce. Gdy ktoś zrobi coś złego to idzie do więzienia jego rodzina? Człowieku, widzę, że twoje wiedza to jedna wielka pusta studnia do której wpadają największe shity tego świata.

No offense of course.

Aha. Widze, ze dupka piecze. Jeden zrobil? No ok, przypuscmy, ze jeden zrobil, ale cala reszta doskonale o tym wie, biskupi i inni wyzej postawieni, ale nic nie robia, ukrywaja listy, zapominaja o temacie. Dalej to wina jednego? Wracaj ogladac TVN.
 
Aha. Widze, ze dupka piecze. Jeden zrobil? No ok, przypuscmy, ze jeden zrobil, ale cala reszta doskonale o tym wie, biskupi i inni wyzej postawieni, ale nic nie robia, ukrywaja listy, zapominaja o temacie. Dalej to wina jednego? Wracaj ogladac TVN.
Mają się tym chawlić? Wrzucić jako post na facebooka lub twittera? Człowieku są rzeczy o których raczej nie mówi się w towarzystwie.



@down Płytka to jest twoja wyobraźnia. Peace, nigdy nie zrozumiesz mojego przesłania bo to przerasta twoją dumę.
 
Last edited:
Ta dyskusja nie ma sensu, musisz byc naprawde strasznie plytki, jezeli sadzisz ze ukrywanie pedofilii wsrod ksiezy jest w porzadku i o tym sie nie mowi. Pewnie, zmienia im diecezje i co? Tam dalej robia to samo.
 
Moze dlatego ze Watykan to jedna wielka kryjowka pedofilska?

no oczywiście, trzymają ich wszystkich w watykańskich bibliotekach, przecież po to Watyk był kiedyś budowany na twierdzę, żeby chronić pedofili no nie?

Z twoją rodziną na czele.

Krytykuję osoby, które osądzają innych ludzi. Kim jesteś aby tak robić? Nie widzę, abyś był jakoś specjalnie uzdolniony lub obdarowany przez los.

A widzisz żebym poruszył kwestie kościoła i wiary?
Mówię o twoich osądach bazujących na "prawdziwych mediach" - one skupiają się na całej grupie zamiast pojedynczej jednostce. Gdy ktoś zrobi coś złego to idzie do więzienia jego rodzina? Człowieku, widzę, że twoje wiedza to jedna wielka pusta studnia do której wpadają największe shity tego świata.

No offense of course.

Mają się tym chawlić? Wrzucić jako post na facebooka lub twittera? Człowieku są rzeczy o których raczej nie mówi się w towarzystwie.



@down Płytka to jest twoja wyobraźnia. Peace, nigdy nie zrozumiesz mojego przesłania bo to przerasta twoją dumę.


brawo snejk, wreszcie przełamałeś się i napisałeś coś w normalnym tonie, a nie jako "poprawny użytkownik, aka moderator polish board pan programista snejk"



A tak konstruktywnie odpowiadając, to Jan Paweł II nie miał zapewne pojęcia o skali tego procederu, te wszystkie skandale zostały ujawnione już po śmierci lub jeśli wcześniej to wtedy już JPII był stary i chory, więc nie miał jak zadziałać.

Co innego ten (fonetycznie; racinger (nie chce mi sie spr google jak sie pisze)), który nic nie robił, ale to też dlatego, że był za stary i był tego świadomy i podjął dobrą decyzję o abdykacji, natomiast nowy papież ma już trochę wiosen za sobą, ale chcę zmienić wizerunek kościoła i próbuje podjąć jakieś działania, niestety nie może od tak sobie tego zrobić bo lobby gejowsko pedofilskie jest zapewne dość duże i tego nie da się rozwiązać od tak.

Natomiast biskupi i inni zawsze byli źli (nie wszyscy oczywiście), ale jak popatrzysz w historię to robili bardzo złe rzeczy, jak wgl ludzie robią w imię religii


A nowy papież jest moim zdaniem dobry - dlaczego? Bo próbuje coś zmienić, a ostatni się nawet wypowiedział, że nie tylko wierzący pójdą do raju, ale i dobrzy ateiści, co według mnie znaczy, że nie dzięki temu, że zapierdalasz do kościoła jesteś dobrym człowiekiem, ale właśnie od tego jak się zachowujesz, czyli nawet jeśli nie wierzysz w żadnego Boga, ale postępujesz uczcciwie i dobrze, to jesteś właśnie takim człowiekiem, jakiego by cenił Jezus.
 
Sami idioci i tyle, znam kilku ateistów którzy i tak go szanują bo był naprawdę mądrym człowiekiem który osiągnął wiele. Jak dla mnie jest on wielki, zapewne według gimbów jest to "modne" obrażanie jednego z najlepszych Polaków.

Dla snejka wielkie brawa, nie wiem czy jesteś wierzący czy jaki ale sądząc po twoich postach jesteś jeden z tych "normalniejszych" ludzi a nie jakiś debil co jedynie hejtuje cały kościół bo zdarzają się debile (warto wspomnieć że prawie każdy może zostać duchownym) którzy biorą się za dzieci albo są podstawiani, a co do całego kościoła to nawet jak ktoś jest "niewiężący" to niech zobaczy co kościół robi w afryce i biedniejszych krajach, czy jakaś inna religia pomaga tak potrzebującym? Niech każdy sam odpowie sobie na te pytanie...
 
Co robi w Afryce? Narzuca swoja religie jak w sredniowieczu.
 
Back
Top