• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jest możliwość zrobienia takiego skryptu?

Grochu

New Member
Joined
Aug 10, 2009
Messages
202
Reaction score
2
Mam na myśli taki skrypt, który będzie powiększał exhausted danego spella np o 5 sekund jeżeli tym właśnie spellem uderzymy innego gracza, lecz jeżeli tego spella używamy np. bijąc same potworki to exhausted zostaje na domyślnym, niższym poziomie. I jeżeli exhausted jest powiększony ponieważ trafiliśmy z tego czaru innego gracza to po np. 20 sekundach nie atakując w tym czasie żadnego gracza exhausted wraca na poziom początkowy (ten niższy)
 
Mam na myśli taki skrypt, który będzie powiększał exhausted danego spella np o 5 sekund jeżeli tym właśnie spellem uderzymy innego gracza, lecz jeżeli tego spella używamy np. bijąc same potworki to exhausted zostaje na domyślnym, niższym poziomie. I jeżeli exhausted jest powiększony ponieważ trafiliśmy z tego czaru innego gracza to po np. 20 sekundach nie atakując w tym czasie żadnego gracza exhausted wraca na poziom początkowy (ten niższy)
Wystarczy sprawdzać exhaust w kodzie, czyli wartość jego w spells.xml ustawić na 0. Powiedź, mi tylko czy ma to działać na czary obszarowe, czy nie?
 
Tak, głównie na czary obszarowe typu exevo gran mas vis itp.
 
Zadałeś pytanie czy da się to zrobić, więc tak da się to zrobić bo już mam podobny system;

--> ktoś wali ue, jeśli w zasięgu jest jakiś gracz to gość dostaje cooldowna na 30 sekund, jeśli nie ma to jest zwyczajny exhausted 1 sekundowy czy tam 2 sekundowy

--> ktoś walnie ue, to osoby wokół nie mogą zrobić combo bo dostają małego cooldowna na ueki, to taki sobie anty combo ue system, nie używam go bo nie testowałem go nigdy na dużej liczbie graczy (czyt. powyżej 100 online), więc może mieć błędy


To jest podobne do Twojego pytania, wystarczy parę rzeczy zmienić, ale działa na takiej samej zasadzie.
A więc tak, da się to zrobić.
 
Back
Top