• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jest sens?

D. Kielb

/home
Joined
Jan 12, 2010
Messages
387
Reaction score
5
Location
nisko
Cześć i czołem człeki z otlandu, witam was po prawie 2 letniej przerwie i z tego co widzę z osób które urzędowały tu 2 lata temu zostało naprawdę mało weteranów jeśli w ogóle ktoś się za ostał?
Mniejsza z tym przybyłem tu z pytaniem czy jest sens dalej bawić się o oteesy czy jest to raczej jest to spalony dział w historii internetu? Dalej istnieją tacy gangsterzy jak sasir czy uważający się za jego ucznia lanceq którzy uprzykrzali nasze życie w przeszłości.
Oraz jak wygląda to teraz od strony ataków, ovh w końcu zrobiło coś w tą stronę, z tego co pamiętam kończywszy swoją przygodę wprowadzałi jakieś innowacje w tym kierunku.
 
Zawsze będą ludzie, którzy będą chcieli sobie zepsuć interes, lub z nudów atakować jakąkolwiek grę, dlatego Twoje pytanie jest mega durne. Co do OVH, trochę się tam zmieniło, jest mocniejsze niż było ale i tak wszyscy przechodzą do hosteam. Czy jest sens robić OTS'y, to zależy czy robisz je bo chcesz zarobić, czy robisz to dla przyjemności. Bo w pierwszym przypadku zaroek spadł i to sporo, a w drugim gildie grają po 3 dni na serwerach, ciężko ich utrzymać(są wyjątki).
 
Zarobek to spadł 2 lata temu po tym jak pewien burak wymyślił pkt na gildie co było tylko chwilowym wyższym zarobkiem a później stało się co się stało..
Czyli zostało wszystko tak jak dwa lata temu randomy chodzą za guildiami i stawianie rl mapek na hajs nie jest już wgl opłacalne xD
Każdy już za moich czasów przechodził do hosteamu tylko ceny były zbyt wysokie i cięzko było się utrzymać.
I jeszcze jedno można spokojnie utrzymać swój dedyk bądź vps miesięcznie? Czy trzeba do tego dokładać?
 
Zarobek to spadł 2 lata temu po tym jak pewien burak wymyślił pkt na gildie co było tylko chwilowym wyższym zarobkiem a później stało się co się stało..
Czyli zostało wszystko tak jak dwa lata temu randomy chodzą za guildiami i stawianie rl mapek na hajs nie jest już wgl opłacalne xD
Każdy już za moich czasów przechodził do hosteamu tylko ceny były zbyt wysokie i cięzko było się utrzymać.
I jeszcze jedno można spokojnie utrzymać swój dedyk bądź vps miesięcznie? Czy trzeba do tego dokładać?

Jeśli postanowisz wrócić i postawisz serwer 8.6 to podaj mi swój adres prosze :X
 
Sens zawsze jest.
No może że już straciłeś motywacje, ale nie sądzę bo tutaj wróciłeś.
 
lol, to nie to, że odeszli ci co byli przed laty, oni poprostu mają bany na "MAIN accountach" --.--

otsy są opłacalne nadal

sasir był prosem dla nieogarów tylko

na rl mapie się i tak sporo zarabia

talaturen na shadowcores nie dał pkt na guildie a ma zarobek zapewne patrząc po online i po tym jak na początku ludzie kupowali itemsy to ma spory
 
Sens zawsze jest.
No może że już straciłeś motywacje, ale nie sądzę bo tutaj wróciłeś.

ogólnie to straciłem motywacje w tamtym okresie, kiedy zaczęło było modne znać "teamy" i robiło sie otsy na 2-3 dni po czym upadały i powstawał nowy i tak cały czas tylko najgorsze było to że dawało się pkt na guildie i już nie było wałowania przez teamy na czateriach smsków po 30zł a hosting w hosteamie kosztował 900zł a z jednego otsa 3 dniowego można było wycisnać 300-400zł a w miesiącu patrząc na konkurencje można było 2-3 wystawić i czasami koszty się nie zwracały. Ale teraz widzę że można się wybić bo nie ma takiej konkurencji jak wtedy więc może spróbuje.


lol, to nie to, że odeszli ci co byli przed laty, oni poprostu mają bany na "MAIN accountach" --.--

otsy są opłacalne nadal

sasir był prosem dla nieogarów tylko

na rl mapie się i tak sporo zarabia

talaturen na shadowcores nie dał pkt na guildie a ma zarobek zapewne patrząc po online i po tym jak na początku ludzie kupowali itemsy to ma spory

no może i tak ale są i już nie robią tego co wcześniej :)

a talaturen zrobił kawał dobrej roboty z shadowcores i ma zarobek bo gra u niego dużo randomów i zagranicznych ludzi a nie "teamy" jak na febie która za pare dni zdechnie
 
właśnie grają teamy, tylko takie co umieją grać, tzn teraz to zjebało się, pamiętam ja tam z kumplami 4fun wbiliśmy i fajnie się grało bez offline traingingu, bo jak to weszło to prawda ze 150 wzrosło na 900+ liczba online, ale każdy ma tam mlvl 120+ to wiesz... i bezsensu tam gra wgl jest
 
Witaj Kulfonie, (o ile dobrze pamiętam).
Ze starej gwardii zostało kilka osób, większość odeszła ze względu na napływ tnetowego spierdolenia i atencyjnych kurew. Poza tym jeżeli masz jakiekolwiek umiejętności to wykorzystaj je w innej branży, hostowanie otsów jest satysfakcjonujące dla nastoletnich napaleńców którzy gdy zobaczą te 600 zł miesięcznie na koncie dostają niemal orgazmu, szkoda sobie psuć krwi na te niestabilne emocjonalnie gimbusy.
 
Witaj Kulfonie, (o ile dobrze pamiętam).
Ze starej gwardii zostało kilka osób, większość odeszła ze względu na napływ tnetowego spierdolenia i atencyjnych kurew. Poza tym jeżeli masz jakiekolwiek umiejętności to wykorzystaj je w innej branży, hostowanie otsów jest satysfakcjonujące dla nastoletnich napaleńców którzy gdy zobaczą te 600 zł miesięcznie na koncie dostają niemal orgazmu, szkoda sobie psuć krwi na te niestabilne emocjonalnie gimbusy.

Jak ty gardzisz 6-oma stówki za trochę wkurwienia, to zmienisz zdanie jak pójdziesz do normalnej roboty =]
 
Troche racji ze nowe pokolenia to jebane pedałki ulizane, tylko komputer, bo szkoda rączki niszczyć. Spierdalaj jebany forumowy cieciu, tylko internet pozostał Ci w życiu, siedz i troluj tu dopóki te forum upadnie. Facet to facet a nie pierdolony Cieć.

- - - Updated - - -

Idz pisac skrypta bo cegielki to ty gownie w zyciu nie poradzisz.
 
Co do Twojej wypowiedzi, za duża stulejka umysłowa detected żebym się wdawał w dyskusje z rynsztokiem.

siedz i troluj tu dopóki te forum upadnie.

TF2tQZT.jpg
 
Witaj Kulfonie, (o ile dobrze pamiętam).
Ze starej gwardii zostało kilka osób, większość odeszła ze względu na napływ tnetowego spierdolenia i atencyjnych kurew. Poza tym jeżeli masz jakiekolwiek umiejętności to wykorzystaj je w innej branży, hostowanie otsów jest satysfakcjonujące dla nastoletnich napaleńców którzy gdy zobaczą te 600 zł miesięcznie na koncie dostają niemal orgazmu, szkoda sobie psuć krwi na te niestabilne emocjonalnie gimbusy.

no dobrze pamiętasz : )
ogólnie to teraz trochę się nudzę się zima jest ciężko kogokolwiek na coś na mówić więc pomyślałem że w wolnym czasie może coś rozkminie z otsami, tyle że dużo rzeczy zdążyłem zapomnieć, niestety działam w troszkę innej branży informatycznej. W sumie jedyne co mnie denerwowało w open tibi to, to że zawsze twoją pracę chcą zniszczyć niedowartościowane nastoletnie gnoje, ale z tego co się zdążyłem zorientować hosteam w tym momencie zapewnia prawie że całkowitą ochronę za naszych czasów trochę jeszcze szwankowali. A wiesz te pare stówek zawsze się przyda na paliwko do autka bądź imprezę.
 
Oprócz ogarniętego hostingu potrzebny jest też silnik bez over 9000 dziur. W takim wypadku najlepiej będzie żebyś napisał do Cuddiego u którego dostaniesz w dobrej cenie i ogarnięty host i silnik. Jak chcesz ryzykować swoje zdrowie psychiczne to proszę bardzo, ale potem nie krzycz że nie ostrzegałem :)
 
lanceq zbuduje imperium i fortune na adsensach gugla zobaczycie!

co do tematu, to sporo fixów było kiedyś na PB, a raczej tego, gdzie mogą być dziury, ale lepiej ci będzie kupić

btw. mam sporo skryptów na rl mapę gotowych i takich co mogę skończyć jak odpowiednio mnie ktoś zmotywuje

zrobione: Wrath of the Emperor, Inquistion, PoI, Killing in the name of (full, nie to co na otland dałem), Postman i parę innych

do skończenia: Gnomebase (Bigfoots burden (został mi ostatni warzone do zrobienia)) i parę innych, więcej info na prv do Iranimes
 
Back
Top