• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jeszcze jedno pytanie o laptopa.

Indenpedens

Banned User
Joined
Nov 6, 2010
Messages
584
Reaction score
39
Location
Poland
Heja to znowu ja bo mam taką jazde że po włączeniu laptopa nawet na pulpicie mam użycie cpu ponad 50% nieraz sięga 90 coś :/ a nic nie robie, żaden program nie jest uruchomiony. Pisać szkodniki.
 
Znajdź instrukcje jak wykonać prawidłowe logi otl i je zrób. A w międzyczasie możesz dać screena z taskmanagera że wszystkimi procesami
 
Przeczyść rejestr, poszukaj czy nie siedzi ci malware na portach, przeskanuj kompa programami typu combofix, do tego ccleaner, do tego defragmentacja dysku dla pewnosci raz windowsowa metodą i drugi raz jakimś programem i pousuwaj gówna z autostartu.
 
@up: -.-
combofixa uzywa się TYLKO I WYŁĄCZNIE gdy wszystko inne zawiedzie a absolutnie nie chcesz formata(jednak jego użycie może do niego zmusić) ,potrafi zrobić niezły burdel w systemie przy czym usunięcie execa msconfig to najmniejsze zło z listy
 
w tabelce "rejestr skan dodatkowy" zaznacz "uzyj filtrowania" oraz pozaznaczaj "wszyscy uzytkownicy", "infekcje lop", "infekcje purity", i nacisnij skanuj

taka instrukcję zawsze daje vadim na torgu a że dotarłem do kompa to jest ;d
 
@up: -.-
combofixa uzywa się TYLKO I WYŁĄCZNIE gdy wszystko inne zawiedzie a absolutnie nie chcesz formata(jednak jego użycie może do niego zmusić) ,potrafi zrobić niezły burdel w systemie przy czym usunięcie execa msconfig to najmniejsze zło z listy

Korzystałem z niego kilkadziesiąt razy (na kilku komputerach) i nigdy nie zmusił mnie do formata - przypadek? Raczej nie. Wiem że na forach piszą by korzystać z niego w ostateczności ale jak dla mnie to jest program idealny, nigdy mi nic złego w systemie nie wyrządził.
 
ja użyłem raz i pozbyłem się execa msconfig
co prawda używam raczej autoruns jednak jakbym potrzebował w 7 edytować boot.ini to msconfig jest do tego fajny
 
Back
Top