• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kaczyński [*] oraz inni.

Status
Not open for further replies.

Kazzi

New Member
Joined
Nov 24, 2008
Messages
19
Reaction score
0
@topic
Ten temat nie ma sensu, poniwaz choc ludzie chca na o nim porozmawiac, to i tak nasz kochany pan moderator go usunie :)
 
Last edited by a moderator:
kuzara, bardzo smieszne :peace: ciekawe jakby ktos z twojej rodziny zmarl to tez bys sie tak smial ;)


mnie ciekawi kto obejmie stanowisko prezydenta.
 
Samme juz usunoł jeden temat o tym bo połowa tego forum to banda debilnych dzieci ktore przejmuja sie jedynie smiercia w Tibii jak spadnie im kilka cyferek.To jest wielka tragedia dla Polski i niema co ukrywać.

@down
Więc skoro to wielka tragedia dla Polski to masz to w dupie bo nie dotyczy Ciebie?
Gratuluje ale nie wiesz co to wspólnota i przez takich ludzi jak Ty na swiecie jest tak a nie inaczej.

Shakaal rep++
 
Last edited:
Mnie dreczy tylko to czy jednak Rosja, jako ze wiemy jak bylo po roku 1940 kiedy to mord w lesie katynskim przypisywali nazistom i tym razem wine katasrtofy zrzuca na pilotow, pogode? Samolot, ktorym leciala para prezydencka byl remontowany wlasnie w Rosji i mial 5 lat gwarancji ALE NIE POSIADAL systemu IRS, ktory maja nawet najzwyklejsze samoloty pasazerskie!
Czy ktokolwiek bedzie chcial wykorzystac ta sytuacje, ze Polska jest teraz oslabiona?
 
Samme juz usunoł jeden temat o tym bo połowa tego forum to banda debilnych dzieci ktore przejmuja sie jedynie smiercia w Tibii jak spadnie im kilka cyferek.To jest wielka tragedia dla Polski i niema co ukrywać.

@down
Więc skoro to wielka tragedia dla Polski to masz to w dupie bo nie dotyczy Ciebie?
Gratuluje ale nie wiesz co to wspólnota i przez takich ludzi jak Ty na swiecie jest tak a nie inaczej.

Masz racje banda dzieciaków wyśmiewa się ze śmierci prezydenta i kilkudziesięciu innych osób myśląc że ich to nie dotyczy ale są na to co najmniej 2 wyjaśnienia

1)Ich mózg nie rozwinął się na tyle żeby pojąć powagę sytuacji
2)Są dziećmi które nie mają pojęcia o strukturze państwa

To dotyczy wszystkich nas bardziej niż większość osób sobie wyobraża.
 
1) Uwierz - rozwinal sie
2) Byc moze
Po prostu nie przezywam tego. Ale co w zwiazku z tym? Mowicie banda dzieciakow a sami jestescie dzieciakami. Banda pesymistow. Banda dzieci. Tez tak umiem napisac ale nie w tym rzecz. Kazdy ma swoje poglady na swiat. Moj poglad - zostal juz przedstawiony. Nie przejalem sie tym. Wiem ze teraz bedzie ciezko wywinac sie z tej sytuacji ale co bedzie to bedzie. Czy sie wysmiewam? Napiszcie mi kurwa gdzie napisalem "haha"... Sam to znalazlem na necie. A moze chcialem Wam pokazac co robia inni? Dziennie ginie ponad 250.000 ludzi.
 
Mnie dreczy tylko to czy jednak Rosja, jako ze wiemy jak bylo po roku 1940 kiedy to mord w lesie katynskim przypisywali nazistom i tym razem wine katasrtofy zrzuca na pilotow, pogode? Samolot, ktorym leciala para prezydencka byl remontowany wlasnie w Rosji i mial 5 lat gwarancji ALE NIE POSIADAL systemu IRS, ktory maja nawet najzwyklejsze samoloty pasazerskie!
Czy ktokolwiek bedzie chcial wykorzystac ta sytuacje, ze Polska jest teraz oslabiona?

Nie pwoiedzialbym, zeby ruscy chcieli nas zajac, ale to prawda prezydent jest przeciez zwierzchnikiem sil zbrojnych naszego kraju, jednak napewno posiada jakis zastepcow, ktorzy podejrzewam znaja sie na tym lepiej od niego :)
 
Ruscy pewnie zestrzelili i teraz jeszcze nie dadza czarnej skrzynki!
 
Moj kumpel to samo przewiduje :|

Brov, The world is not that simple... I will tell you exactly what happened.. If you look at the news you see that USA is removing troops from kyrgyzstan as russia is taking over the bases. Russia was also interested in over taking bases in Poland. Now they can do it. simple . Shoot down the plane and then tell USA to fuck off and now you have poland as well.. its all a plan... because if u remember poland had american missile interceptors... anyways. its politcs. :)
 
Sam nad tym myślałem... nie takie sprawy tuszowali.Samolot jest w kawałkach więc chyba zestrzelenie było by bardzo prawdopodobne :/

@down
Podobno samolot się zapalił i paliwo eksplodowało. :s
 
To oczywiste, ze takie spekulacje beda jednak oficjalna wersja jest prawdopodobna jezeli mgla byla to samolot mogl pierdolnac w to drzewo prawda?
Jednak drzewo rosnie dosc nisko wiec skad eksplozja(?) i czemu wszyscy nie zyja?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom