• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kaida @

ładnie siwy ludzi bo zbiera bo jak ma 2 mniej to def albo snejki. Na battle padnie mu 2 osoby i juz mowi ze nie ma ludzi :D hahahaha :D
 
ty za to pecie nawet na battle nie wyjdziesz, wczoraj 27 typa na vt miales i pod karacz ci pisal zebys wma wzial z nami i sie bil to obsrales maske po raz nty czy o co chodzi
 
ja nie wiem jak ja mam sie bic jak jakas szczota mnie pinguje? :D Ty myslisz czy nie bardzo? :D
 
pingujesz ludzi na wm jak sie bijemy i ty chcesz zebysmy wm ci dali se jaja robisz zmienisz zachowanie to ci damy.pinguj se ludzi na expach itp ale nie na wm jak jakis cwel.
 
jak wy pingowaliscie jak sie bilismy ananasa to wszystko bylo ok, jak was kto pinguje czytaj ja to nagle problem????????????

jak wasze wszystkie ip jakas szczota powiedziala to nagle nie chcecie sie pingowac, to takie nie honorowe itp? jebac was, za to kurwa pingowanie teraz bedziecie jak smiecie na tych pingach padac to sie jakis maslana moze kurwa dzieciak nauczy grac normalnie co charka kupuje zeby tylko pingiernie miec, nuskeiek co linki do bootera co ip pobiera tez jak wysylal nam to bylo elegancko a teraz placz bo pograc nie moze :D

chcecie sie bic to wysylac wma i nie bedzie pingowania bo kazdy chce sie pobic, jak nie chcecie sie bic to wasza sprawa i nie plakac.
 
jak wy pingowaliscie jak sie bilismy ananasa to wszystko bylo ok, jak was kto pinguje czytaj ja to nagle problem????????????

jak wasze wszystkie ip jakas szczota powiedziala to nagle nie chcecie sie pingowac, to takie nie honorowe itp? jebac was, za to kurwa pingowanie teraz bedziecie jak smiecie na tych pingach padac to sie jakis maslana moze kurwa dzieciak nauczy grac normalnie co charka kupuje zeby tylko pingiernie miec, nuskeiek co linki do bootera co ip pobiera tez jak wysylal nam to bylo elegancko a teraz placz bo pograc nie moze :D

chcecie sie bic to wysylac wma i nie bedzie pingowania bo kazdy chce sie pobic, jak nie chcecie sie bic to wasza sprawa i nie plakac.
po 1 to nie my pingowalismy go tylko ktos inny nie mialem wtedy pingierni ;] ale wiesz lepiej tittiti
pinguj se ja tez moge sie w to bawic nie ma problemu a z ananasem to jest moja sprawa a nie twoja.
chary kupuje zeby miec pingiernie hahaha no trzymaj mnie co dziecko pierdoli a co za problem chara kupic za cc albo pingiernie ?wiec nie wiem co ty pierdolisz .a wm wysle c kiedy bedzie mi sie podobalo pinguj dalej ja tez bede.elo
 
One guys stared ping people for few months and now he is mad that somebody is pinging him ? WOW rly ?
 
Back
Top