• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kicki podczas grania w Tibie.

cheeses

Member
Joined
Oct 29, 2011
Messages
126
Solutions
2
Reaction score
5
Witam, gdy dowiedzialem sie ze mnoznik expa na tibii wzrosl dwukrotnie znowu zaczalem grac na swiecie Morgana (europejski serwer).
Lecz podczas grania co 5 minut lapie laga a nastepnie wyrzuca mnie z Tibii oraz internet sie rozlacza.
Mieszkam we francji i moim dostawca internetu jest neufbox. Predkosc internetu: 24 mb/s.
Czy mozna cos z tym zrobic?

------Co juz zrobilem------
*reinstalowalem Tibie: nie pomoglo
*przeskanowalem komputer: nie pomoglo
*naprawilem bledy w rejestrach: nie pomoglo
*szukalem w internecie rozwiazanie mojego problemu: nie znalazlem

Jakis tydzien temu gralo mi sie normalnie bez zadnych kickow.
Czekam na porady z Waszej strony.
Pozdrawiam.
 
A na innych Tibijskich serwerach też problem występuje?
 
Owszem na kazdym serwerze mam kicki. Wylaczylem avasta oraz firewalla, troche pomoglo przynajmniej net nie pada podczas kickow. Ale nadal sa i nadal spowalniaja internet.
 
Nie ddosuja Tibii poniewaz koledzy takich problemow nie maja.
 
Zdobądź ip serwera i sprawdź tracert. Gdzieś się urwie na ich fw prawdopodobnie ale może pójść też wcześniej. Dowiesz się gdzie jest problem. Oczywiście możesz też blackd tibia ping sprawdzić jak wygląda sytuacja jeśli to jeszcze działa. Albo wyłącz torenta :)
serio dobrze by było otl sprawdzić system ale nie znam ustawień i się tym nie zajmuje. Usunięcie zbędnych usług i śmieci z autostartu na pewno nie zaszkodzi. Po tym reset i sprawdź jakimś tcpview czy czymś co się łączy z siecią. Ewentualnie tyraj isp
 
Zakius, malo rozumiem z tego co napisales lecz bede probowal. :p
 
Back
Top