• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kilka prac początkującego mappera.

Kurczok

Newbie
Joined
Oct 22, 2009
Messages
497
Reaction score
4
Witam ostatnio zacząłem robić mapę rpg i mam do was pytanie a raczej prośbę abyście ocenili czy mapa wykonywana w taki sposób będzie odpowiednia dla serwera rpg czy może skasować ja w piździec i nie tracić czasu na coś co robię źle.

Wszelkie uwagi i krytyczne oceny mile widziane.

38860044.png

70513608.png

78202251.png

41609207.png
 
WYGLADA ladnie, tylko dorpg dobrze byloby aby kazde miejsce poza wygladem mialo jakas historie, znaczenie, moze tajemnice?
 
Na pierwszym screenie jest jakby odrobinę za dużo itemów dla oka. Ale może tak miało być. Nie jest to jakiś rażący błąd.

Moja ocena: 8.5/10.
Daj tylko może jakiś temat, jaki sobie założyłeś przed zrobieniem tej mapy.

Edit: Takie pytanko, co jest z ławką na ostatnim screenie po prawej? Dobrze widzę, że jest piętro niżej od podłogi tego "balkonu"?
W ogóle powinieneś zrobić screena bez tych żółtych i innych kwadracików. Był chyba taki klawisz w edytorze map. :)
 
Całkiem całkiem
Ale ta trawa jest masakryczna ;p

Edit:
Troche za dużo wszystkiego, tak jakby nasrane aby było nie ważne jak ;D
 
@Your Master

Ale ja lubię trawę ;)

@Zakius

Oczywiście miasteczko będzie miało swoją historie którą będzie się poznawało zarówno poprzez rozmowy z npc jakieś ciekawe znajdziki książki w bibliotekach itd.

@Harry127

Ławka stoi na dywanie (jakkolwiek to brzmi).
 
@Kurczok: Co do tej ławki, dla mnie na pierwszy rzut oka wyglądało to tak, jakby na tym balkonie była dziura, w tej dziurze w powietrzu wisiała ławka, a na dole było niebieskozielone bagienko. Ale to tylko moje odczucia. :)
 
No dobra dobra, ale przynajmniej nie rób jej na podłodze xD
Bo to strasznie wpienia ;p
 
Początkujący to Ty nie jesteś, bo już z gesiorem jak robiłeś Debestie przed laty to mappowałeś. No ale wychodzi Ci to ładnie, z tym że jeśli to ma być RPG to zrobił bym tak jak napisał zakius.
 
Początkujący to Ty nie jesteś, bo już z gesiorem jak robiłeś Debestie przed laty to mappowałeś. No ale wychodzi Ci to ładnie, z tym że jeśli to ma być RPG to zrobił bym tak jak napisał zakius.

Oj wtedy jak robiłem to nie wiedziałem że border do skał jest :D

@Paxton

THX.
 
Back
Top