• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kilka pytan o DaoPay

Kurczok

Newbie
Joined
Oct 22, 2009
Messages
497
Reaction score
4
Witam mam kilka pytań odnośnie DaoPay jednak w większości tematów był sam spam a mianowicie chodzi mi o:

1. Czy przy zakładaniu konta i wypłatach na DaoPay.com trzeba wysyłać jakieś umowy czy coś (tak jak w DotPay)
2. Jak Wypłacane są zgromadzone środki (czytałem że sami wypłacają co miesiąc jeśli jest powyżej 50euro a co jeśli jest mniej czy po prostu wypłata jest wstrzymana i środki przechodzą na następny miesiąc czy jakoś inaczej to działa?
3. Jak to jest z odprowadzaniem podatku czy firma sama odprowadza podatek za nas (tak jak ma to miejsce w DotPay) czy musimy sami odprowadzać comiesięczny podatek?
 
1. nie
2. sami, jeżeli powyżej 50 euro, jeżeli nie to na następny miesiąć
3. samemu trzeba
 
W Polsce powinni zrobić tak jak w Anglii, dopóki jesteś uczniem/studentem nie musisz odprowadzać podatku. :]
 
W Polsce powinni zrobić tak jak w Anglii, dopóki jesteś uczniem/studentem nie musisz odprowadzać podatku. :]

Ta. Tutaj prędzej wprowadzą podatek od bycia uczniem/ studentem ;d W końcu ktoś musi (p)osłom pakować w kieszeń, nie? :peace:
 
Ta. Tutaj prędzej wprowadzą podatek od bycia uczniem/ studentem ;d W końcu ktoś musi (p)osłom pakować w kieszeń, nie? :peace:

Hehehehehehe :p

Tutaj az zbyt rozpieszczaja uczniow co wg. mnie jest przesada, nie dosc ze nie musisz odprowadzac podatku od niczego to w dodatku placa ci za chodzenie do szkoly i wszystko masz za darmo to w dodatku jeszcze w chuj znizek na wszystko. :huh: W dodatku szkola nawet wyzsza jest i tak zbyt latwa to potem sie dziwia czemu Anglicy to idioci. :huh:
 
ile placa

30 funtow (130zl) tygodniowo. Zamiast naklonic uczniow do chodzenia do roboty i probowaniu zarobic samemu pieniedzy to oni licza tylko na to. Znam kilku ktorzy chodza do collegu tylko po to zeby dostawac ten hajs a gdyby chodzili by do roboty dostawali by 5-8 razy wiecej. <_< A jeszcze bardziej dobijaja mnie ich rodzice ktorzy daja im hajs. <_<
 
30 funtow (130zl) tygodniowo. Zamiast naklonic uczniow do chodzenia do roboty i probowaniu zarobic samemu pieniedzy to oni licza tylko na to. Znam kilku ktorzy chodza do collegu tylko po to zeby dostawac ten hajs a gdyby chodzili by do roboty dostawali by 5-8 razy wiecej. <_< A jeszcze bardziej dobijaja mnie ich rodzice ktorzy daja im hajs. <_<
Unikasz powtórzeń:$
 
30 funtow (130zl) tygodniowo. Zamiast naklonic uczniow do chodzenia do roboty i probowaniu zarobic samemu pieniedzy to oni licza tylko na to. Znam kilku ktorzy chodza do collegu tylko po to zeby dostawac ten hajs a gdyby chodzili by do roboty dostawali by 5-8 razy wiecej. <_< A jeszcze bardziej dobijaja mnie ich rodzice ktorzy daja im hajs. <_<

w Niemczech mieszkanie +400 € wiec chujowo macie w tej rybolandii
 
@up
przecież już płacimy... policz sobie ile u nas szkoła kosztuje
 
Back
Top