• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kilka pytan.

lolek111

New Member
Joined
Feb 4, 2009
Messages
41
Reaction score
0
Elo wszystkim. 1.Ma ktos skrypt na restartowanie otsa jak jest crash na linuxa? 2. Co zrobic zebym mogl odpalac ots ze zwyklego usera nie z roota jak probuje sie na niego zalogowac i odpalic pisze ze jakis blad. 3. Zna ktos jakis news system ktory pasuje do gesiora ale jest lepszy bo ten co jest w nim to strasznie malo funkcjonalny (malo to za malo powiedziane ;p).
 
1) mam
Code:
#!/bin/bash
ulimit -c unlimited
while true; do ./theforgottenserver; done
2) chmody? jaki błąd?
3) napisz wlasny lub przystosuj inny
 
simple forum by gesior sux ;p

integracja z MyBB rox ;p
 
o simple forum do gesiora nie bede sie nawet wypowiadal... ;p
tez uzywam mybb a jesli chodzi o ten blad to nie jestem pewien bo nie teraz jest wlaczony a nie chce go wylaczac ale cos z /dev/ pozniej jak zrobie restart to napisze dokladnie
 
no jak sie pobawisz dość to tak ;d
mi sie nie chce, wystarczy że działa, poza tym zanim serv ruszy to juz dawno bedzie tibia 9.x więc ;d
 
mam jeszcze 1 problem mianowicie gdy uzywam komend np /a 2 laguje serva i czasami crashuje serwer wiecie moze jak to naprawic??? moze to byc przez to ze np ktos pinguje serwa jak tak to jak to moge sprawdzic i ew udowodnic??
 
Last edited:
1.Ma ktos skrypt na restartowanie otsa jak jest crash na linuxa?
Łap :
#!/bin/bash

/home/ots/restart && /home/ots/restart
Mi Zapierdala zajebiście


? 2. Co zrobic zebym mogl odpalac ots ze zwyklego usera nie z roota jak probuje sie na niego zalogowac i odpalic pisze ze jakis blad


Haha Musisz sobie go zrobić, no właśnie zrób sobie użytkownika, z zwykłego Usera mniej zjebiesz niż z Root'a =D
3. Zna ktos jakis news system ktory pasuje do gesiora ale jest lepszy bo ten co jest w nim to strasznie malo funkcjonalny (malo to za malo powiedziane ;p).
News System Gesiora jest Dojebany :d
 
Back
Top