• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kimsufi Failover/RIPE

Status
Not open for further replies.

Sprite

Poznańska Pyra
Joined
Jun 15, 2009
Messages
207
Reaction score
13
Witam,
mam pytanie: W nowej ofercie kimsufi - dokładniej kimsufi 24G chciałbym dokupić dodatkowe IP i tutaj moje pytanie czy muszę wykupywać dodatkowy blok RIPE czy wystarczy, że wykupię same IP FailOver. Tak właściwie do czego służy ten blok RIPE?
 
Operator regionalny zarządzający adresami IP na terenie Europy i Azji.
 
Zamówiłem blok RIPE 16 dodatkowych adresów, opłaciłem i czy teraz muszę to jakoś konfigurować?
2) Po otrzymaniu przez Klienta wiadomości email z potwierdzeniem zaksięgowania płatności w systemie
OVH, zostanie on poproszony o wypełnienie formularza rejestracyjnego, w którym należy wskazać
informacje widoczne w bazach Whois adresów IP. W przeciwnym razie adresy IP nie będą mogły być
zarejestrowane.
Otrzymałem wiadomośc z potwierdzeniem zaksięgowania płatności w systemie, jednak żadnej prośby, oraz wskazówek co do wypełnienia jakiegoś formularza nie dostałem.
Bez bloku RIPE, mogę maksymalnie 3 IP FailOver mieć?
 
Już wszystko jasne, temat można zamknąc. Jak zamówisz blok RIPE to masz grupe ip np. 16 ip zgrupowanych - 134.45.678.140, 134.45.678.141 itd. Ja osobiście sobie je rozbiłem na osobne failovery.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom