• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kimsufi i dedyk od nich kpina 100%

Skeyba

Banned User
Joined
May 5, 2009
Messages
378
Reaction score
0
Location
PL
Zgłaszac to do ovh żeby mi dysk wymienili? bo ten co mam to juz tyle przeszedł... odpadek niezły z resztą sami zobaczcie:

hdtest2.png
 

Attachments

co takie zdziwienie? tak dedyk od kimsufi.pl

wcale nie jestem zdziwiony lol, wykonaj szereg testów jakie zalecaja, a dopiero pozniej zglaszaj im to, uzywasz windowsa, może coś w nim jest namieszane??


Timing cached reads: 7114 MB in 2.00 seconds = 3559.39 MB/sec
Timing buffered disk reads: 230 MB in 3.02 seconds = 76.05 MB/sec

czysciutki system, chwile po instalacji
 
No wykonywałem testy w trybie RescuePro i nic nie wykazało.
Testy na windowsie wykonałem na świeżym systemie.
Chyba nienormalne jest ja dedyk ładnie chodzi 5 minut a potem 10minut nic nie działa (not responding itp).
Xampp instaluje się bite 10minut xD A żeby zimportować bazę danych trzeba miec farta zeby trafić na okres pracy dysku bo w innym przypadku ciagle wyskakiwało time out i cala baz asie nie dodawała;]

uhhh powinni wymienić...
nie spodziewałem się ze taka firma instaluje takie pryki w maszynach. przecież ten dysk ledwo zipie.

aaaa i przypomniało mi sie jeszcze ze podczas kopiowania plikow odbywa się to z zawrotną prędkością kilku kb/s czasami podskoczy więcej xD
 
Więcej płacisz - więcej wymagasz, proste ;D.

Przegięcie - owszem :), ale na tym (podobno) polegają magiczne ceny w kimsufi - używanie używanych dysków =), używanego sprzętu.
 
uch kazali mi robic dodatkowe testy przez ssh. Kurde każdy trwa po 255min
 
No to teraz już pewnie wiesz co lepiej kupić a co nie kupić, takie jest moje zdanie. ;)
 
od kimsufi siedza cicho....

a tak btw
mam problem czasami po dedzie spada ludizom lvl do 1, wiecie co moze byc nie tak? moze dlatego ze przez pierwsze kilka godzin uzywalem binary a teraz zmienilem relational??
 
od kimsufi siedza cicho....

a tak btw
mam problem czasami po dedzie spada ludizom lvl do 1, wiecie co moze byc nie tak? moze dlatego ze przez pierwsze kilka godzin uzywalem binary a teraz zmienilem relational??

co ma piernik do wiatraka?
temat omawiany niezliczoną ilość razy, szukajka nie boli
 
a i czasami przy wlaczaniu tfsa mam taki error:

PHP:
[20/12/2009 15:30:31] Failed connecting to database - MYSQL ERROR: Can't connect to MySQL server on 'localhost' (10061) (2003)

pomaga dopiero restart dedyka
xampp 1.7.1
 
finalnie wymienili mi dysk. I co sie okazało(programem) na nówke:D Zapierdala teraz
 
Back
Top