• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Klawiatura ala "Touch Cover"

sn3ejk

This account is inactive.
Joined
Nov 16, 2011
Messages
2,121
Solutions
1
Reaction score
145
Witam cwaniaczki,

Moja stara klawiatura jest już na wyczerpaniu, klawisze są totalnie zaniedbane, nie wskakują za pierwszym razem i ogólnie stan techniczny jest fatalny. Oznacza to, że czas na wymianę starego modelu na nowy. Jako, że z natury nie kupuje tandety to zaplanowałem sobie, że chce mieć klawiaturę ala "Touch Cover" z Microsoft Surface (Surface Touch Cover Limited Edition).
c9704487-cdae-44db-b079-28b7f2f64ba9.jpg
Tylko oczywiście chce takie coś pod USB 2.0 i żeby było kompatybilne z normalnymi komputerami. Widział ktoś już takie coś? Jaka jest cena za takie cacko? I czy ogólnie jakość takiego produktu jest godna polecenia?
 
wygląda jak zabawka, nigdy nie zrozumiem kupowania klawiatur, myszek i słuchawek w cenie większej niż 50zł, prawdziwy gamer i na minimalnym sprzęcie potrzebnym do gry będzie efektywny bez tych wszystkich marketingowych wymysłów
 
wygląda jak zabawka, nigdy nie zrozumiem kupowania klawiatur, myszek i słuchawek w cenie większej niż 50zł, prawdziwy gamer i na minimalnym sprzęcie potrzebnym do gry będzie efektywny bez tych wszystkich marketingowych wymysłów

do pierwszej połowy posta się zgodze, co do drugiej, niestety nie, wcześniej też myślałem że gówniane a4techy za kilka dych będą wystarczające, po przesiadce na razera deathaddera nawet na chwile bym nie pomyslal o zmianie myszki spowrotem
 
do pierwszej połowy posta się zgodze, co do drugiej, niestety nie, wcześniej też myślałem że gówniane a4techy za kilka dych będą wystarczające, po przesiadce na razera deathaddera nawet na chwile bym nie pomyslal o zmianie myszki spowrotem

Popieram :)

Wydawać by się mogło że co to za różnica, jednak jest i to dość widoczna, oczywiście dla kogoś wprawionego w swoją grę.
 
do pierwszej połowy posta się zgodze, co do drugiej, niestety nie, wcześniej też myślałem że gówniane a4techy za kilka dych będą wystarczające, po przesiadce na razera deathaddera nawet na chwile bym nie pomyslal o zmianie myszki spowrotem

A ja właśnie się zgodzę, bo miałem myszkę razzora za 199 zł, to po 4 miesiącach siadł PPM, oddałem na gwarancję odrzucili, a klawiatury jak droższe kupowałem to zawsze zalewałem xd, od tego czasu kupuje gówna do 50 zł.
 
Nie ma pod USB,bo to do tabletow :p. Wpierdalasz tableta nad klawe i jazda
 
Last edited:
do pierwszej połowy posta się zgodze, co do drugiej, niestety nie, wcześniej też myślałem że gówniane a4techy za kilka dych będą wystarczające, po przesiadce na razera deathaddera nawet na chwile bym nie pomyslal o zmianie myszki spowrotem
placebo, po prostu żal ci hajsu który wydałeś i boisz się że wydałeś go bezcelowo

ja tam różnicy nie widzę poza dwoma przyciskami więcej, których i tak bym nie używał a jakbym używał to przypadkowo i ceną
a jeśli chodzi o sam kształt to ja za myszkę dałem jakieś 40zł
zdjcie0012uq.jpg


@down
jak dla mnie wygodniejszy niż wasze razery a te myszki co w szkole mam to rzeczywiście są gówniane
a jak mi się myszka w łapę wbija za bardzo to też nie jest dobrze - zaraz odnoszę wrażenie że jest zbyt duża
najlepsze są wielkości 60% tego co normalna gdzieś takim kształtem, kiedyś jak grałem w tibię na laptopie taką to szło wygrywać fast handa z botami

@squidy
nie no cenię sobie wygodę i wykonanie ale w cenie 30-50zł, no maksymalnie 70 jak coś fajnego zobaczę
w deathadderze nie podoba mi się sposób wykonania przycisków - zamiast układać palce pod jakim kątem chcę zahaczam o te wystające boki przy wgłębieniach(miałem okazję używać myszki o takim wykonaniu)
Osobiście prędzej bym na dodatkowe monitory wolał wydać pieniądze niż na jakąś wymyślną klawiaturę i najnowszą myszkę od razera które mogły by być równowartością tej ceny
 
Last edited:
@zbizu
Takie myszki miałem w szkole. Po informatyce przesiadałem się na swojego kompa, gdzie mam o trochę droższą myszkę, różnica jest naprawdę ogromna (jak dla mnie).
Szczur ma siedzieć w łapie i ma być wygodny, a 2 dodatkowe przyciski też się przydały, nawet do przeglądania strona stron, folderów.

Szkoda mi kasy na takie tanie tandety ^^

@sn3ejk
Sam wygląd tej klawiatury mnie odstrasza, muszę o niej poczytać czy ma jakieś dodatkowe bajery.
Wygoda pewnie słaba, małe przyciski, wolę czuć jak coś wklepuję.
 
Last edited:
@Zbizu No to skoro masz takie podejscie to dlaczego nie nakurwiasz elegancką myszunią z kulką za dyszunie? :d Skoro dodatkowe przyciski (forward, backward akurat bardzo uzyteczne), jakosc wykonania, dpi nie mają znaczenia to po co przepłacać na myszunie za 40 jak można kupić za 10? :p

Btw. Jak zwykle bardzo ładnie trzymamy sie tematu, ale też mam deathaddera i jest spoko (mialem pierw nage ale mnie troche poniosło i wymienilm na DA z dopłatą

@snejk Ty chcesz taka klawiature do peceta zwyklego?
 
Jak wracacie do budżetu i niektórych z tego tematu budżet to 50zł to ja polecam dopłacić 30zł i macie Razera DA (+ koszt wysyłki +- 20zł) myszka warta ceny, a nie jak kiedyś kupiłem sobie gówno, niechcący jebniesz tym o biurko czy Ci spadnie i scroll nie działa już tak jak należy.
 
Witam cwaniaczki,


c9704487-cdae-44db-b079-28b7f2f64ba9.jpg

wtf, co to jest ? ;o to się wysuwa z tego czegoś i jest klawiatura? to takie rzeczy teraz robią? xD

nie a tak na serio,
ja mam myszkę i klawiaturę bezprzewodową Logitecha za chyba 400zł jak je kupiłem. Były razem w komplecie...

szczerze? do komputera używałem... potem kupiłem laptopa i używam klawki w laptopie i tylko myszki nadal używam a klawiatura, która była w komplecie leży w pudle w szafce ;D

oto one (specjalnie klawiaturę wyciągałem z szafy):
thumb.html


no to tak, czasami mi już lewy przycisk myszy szwankuje. jak np. żeby coś przeciągnąć na pulpicie to naciskam, przesuwam ale tak jakby coś tam już nie styka przez dłuższy czas i nagle mi upuszcza dokument, który przesuwałem ;/ jednak to się dzieje rzadko ,nie pamiętam kiedy ostatnio.

ogólnie bardzo lubię ten przycisk tuż pod kółkiem myszy. Bo on robi tak, że kółko może się obracać bez żadnego blokowania a jak się naciśnie to wtedy działa jak w normalnej myszce. Jak np. chce szybko przesunąć długi plik tekstowy na dół to jest to doskonałe...

ALE TAK WRACAJĄC DO KLAWIATURY BO TROCHĘ (BARDZO) ODBIEGŁEM.......
jakbym miał kasę to bym sobie kupił dla bajeru żeby zobaczyć ale, że nie jestem nadziany to bym jednak nie ryzykował kupnem takiego czegoś.

ja ogólnie teraz to stawiam na gadżety bezprzewodowe bo te kable to już mnie po prostu dobijają...
 
Jak wracacie do budżetu i niektórych z tego tematu budżet to 50zł to ja polecam dopłacić 30zł i macie Razera DA (+ koszt wysyłki +- 20zł) myszka warta ceny, a nie jak kiedyś kupiłem sobie gówno, niechcący jebniesz tym o biurko czy Ci spadnie i scroll nie działa już tak jak należy.

jak to jest, że niektórzy kupują 'gówno' za 30 zł i narzekają i się im rozjebuje, a ja kupie czasem i za 20 i jestem z tego zadowolony i działa? bo jak się wybiera gówno to trzeba dobrze wybierać, a nie pierwsze lepsze.. xD

btw ja mam bezprzewodową myszkę microsoftu, fajna, w łapie dobrze się trzyma, scroll fajnie działa, baterie wymieniam raz na dłuuuugi czas, wymieniłem jak dotąd chyba 3 razy, a mam już dłuższy czas ją..
scroll jest fajny i dobrze chodzi i to all ;p
 
Widzę, że wszyscy się zagalopowali i jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi na mój temat. Jeśli chodzi o wasze rozmysły, to według mnie różnica między myszką za 20 złotych a taką za powyżej 50 jest kolosalna. Sam nie dawno używałem budżetowej myszki, która po pierwsze dobrze nie odwzorowywała moich ruchów a po drugie szybko się psuła. Nie raz musiałem otwierać jej bebechy i naprawiać. Teraz kupiłem sobie też jedną z tańszych mysz (ale już powyżej 50 złotych) i różnica jest kolosalna. Gra mi się dużo lepiej w gry, tak samo jak przeglądanie witryn internetowych.


Jeśli chodzi o temat, to wytłumaczę jeszcze raz moją prośbę. Szukam klawiatury powyższego typu ("Touch Cover"), czyli chce żeby była cienka, przyciski dotykało się jak na ekranie dotykowym (nie odskakiwały), może być w wzorek, ale nie musi - i może być bezprzewodowa, ale też nie musi. Czy widział już ktoś takie coś?
 
Jestem ciekaw czy sa takie myszki i klawiatury bez przewodowe z kablami. Chodzi to, ze zamiast kupowac nowych bateri to podpinam kabel USB i bateryjka sie laduje.
Spodkal sie ktos kiedys z takim czyms??
 
Widzę, że wszyscy się zagalopowali i jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi na mój temat. Jeśli chodzi o wasze rozmysły, to według mnie różnica między myszką za 20 złotych a taką za powyżej 50 jest kolosalna. Sam nie dawno używałem budżetowej myszki, która po pierwsze dobrze nie odwzorowywała moich ruchów a po drugie szybko się psuła. Nie raz musiałem otwierać jej bebechy i naprawiać. Teraz kupiłem sobie też jedną z tańszych mysz (ale już powyżej 50 złotych) i różnica jest kolosalna. Gra mi się dużo lepiej w gry, tak samo jak przeglądanie witryn internetowych.


Jeśli chodzi o temat, to wytłumaczę jeszcze raz moją prośbę. Szukam klawiatury powyższego typu ("Touch Cover"), czyli chce żeby była cienka, przyciski dotykało się jak na ekranie dotykowym (nie odskakiwały), może być w wzorek, ale nie musi - i może być bezprzewodowa, ale też nie musi. Czy widział już ktoś takie coś?

to trzeba bylo tak odrazu ;)
Klawiatura gumowa silikonowa zwijana laptop tablet (3114123985) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
UP
Ewentualnie spróbować kupić ją z lepszej firmy, ale sne3jk cieżko Ci będzie dorwać taką jak byś chciał..ja bym popytał się w sklepach typu proline itd.
 
Ta silikonowa odpada, typowy szmelc na którego nie warto wydać 10 złotych.
Jakieś inne produkty?
 
Sne3jk powiem Ci tak na razie nie kupisz nic podobnego do tc trzeba czekać aż jakaś "chińska" firma zajmie się produkcją ale twoje szukanie na obecną chwile jest zbędne.
 
Back
Top