• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kleszcz w nodze XD

Status
Not open for further replies.

Luriseq

New Member
Joined
Mar 28, 2013
Messages
132
Reaction score
4
Na wstepie podkreślam, ze wiem o tym, ze to tibijskie forum itd. Ale wyszlo tak, ze jest juz pozno, a w domu jestem sam no i nie bardzo mam kogo zapytac,a troche sie martwie.

Wiec sprawa wyglada tak, mialem kleszcza na nodze, i gdy wyciagalem go to sie urwał, pozniej go probowalem wygrzebac igla, ale jak tak grzebałem to zaczela leciec krew i juz chuja bylo widac.

I teraz chyba najwiekszy problem - od miejsca w ktorym mialem kleszcza zaczela robic sie jakas ciemna krecha, która z minuty na minute sie wydłuza, jeszcze piec minut temu nie miala chyba nawet 10-ciu cm. Teraz juz pół nogi zajmuje, co to wgl jest i co z tym zrobic?

Czy to grozne?

ZDJECIE:
irbv.jpg

1xgg.jpg

CO TO KURWA JEST!!
 
Zapalenie naczyń limfatycznych - dojdzie do pachwiny - do węzłów chłonnych i nie dalej nie pójdzie :)
Szpital Misiu i dostaniesz antybiotyk.
 
Ale ze co mam po karetke dzwonic? Bo szpital to ja mam w miescie obok, a dojechac to nie mam czym w chwili obecnej.
 
Pierwsze wrażenie to, że zakażenie, dzwoń po karetke natychmiast. Swoją drogą kleszcza trzeba bardzo dokładnie wyrwać, najlepiej pensetą kręcić odwrotnie do wskazówek zegara. Noi poczytaj na necie troche o tym, zapalenie opon mózgowych w lepszy przypadku, jest wiele innych powikłań.
 
ostatni z tych ostatnich, po prostu tam zadzwoń, to przyjadą ;D
 
Tez mam takie owlosione nogi.

Pic or didnt happen:
vcGggEO.jpg
 
Last edited:
Ale ze co mam po karetke dzwonic? Bo szpital to ja mam w miescie obok, a dojechac to nie mam czym w chwili obecnej.

Ewentualnie idz do apteki i powiedz co sie stalo - dostaniesz cos zeby do rana wytrzymac ;]
 
Ja bym od razu ze sobą skończył ...
Sudden_Death.gif
Po co się męczyć ? D:
 
Tez mam takie owlosione nogi.

Pic or didnt happen:
vcGggEO.jpg

Jaki puszysty miso z Ciebie. Ważysz z 90kg na oko. Idź lepiej na siłowni i do parku biegać.

PS
Sexi skarpetki. Gdzie kupiłeś?
 
Jak ma ze 180~ wzrostu to waga ~90kg jest normą :p
Skarpetki pewnie na rynku, często takie widziałem :D
 
o kurde... jestem ponad normą 10 kg. :D Życie endomorfika jest cudowne.
 
Ale ja nawet do 70 kg nie dobilem, slabe oko =(
Skarpetki z h&m.
 
Moqill po za tym nie wszyscy muszą być szczupli bo by było nudno na tym świecie : /
Ja np. podtrzymuje trend "puszysty w normie" chodź słyszałem że puszysty zawsze mówi że jest w normie. : /
 
Szybko do lekarza, bo to jest zakarzene i jak dojdzie do serca to sie umiera. Mama miala tak samo tylko ze ja meszka ugryzła.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top