• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Klient 9.61 a otsy

Status
Not open for further replies.

sabulus

New Member
Joined
Aug 14, 2012
Messages
41
Reaction score
1
Tak jak w temacie, jestem ciekaw, czemu nikt z was się nie wziął jeszcze za zrobienie takowego.
Najnowsza tibia jest o niebo ciekawsza, niż stare nudne 8.6, to właśnie przez was upadają otsy, bo nie robicie nic ciekawego, ciągle to samo, codziennie startuje jakaś rl mapa 8.6, która niby jest zajebista, ma to i tamto, a tak naprawde to ten sam shit co każda inna 8.6.
Dlaczego nie postawicie pod najnowszą tibie np. Rl mapy ? Jestem pewien, że minimum 500 osób by było na start, ponieważ od polaków nie ma żadnych serverów pod tibie 8.6+
Patrzcie na szwedów, u nich są servery 9.6 i gra po 400+ osób, nawet chyba pare miesięcy, np taki. gunzodus.net lub shadowcores.twifysoft.net
Przemyślcie to, ludzie odchodzą bo też mają dość 8.6, bo nawet wary/ob się nudzą na tej samej tibi, na której największa i najciekawsza nowość to Cast system.
Myśle, że nie jeden z was ma dobrą renome przy stawianiu otsów, więc nie byłby to napewno duży problem jeśli chodzi o graczy. I nie patrzcie się na to co powie jakiś lider gildi, że nie wbije, bo u szwedów, też teamy zostały na 8.6 a na 9.6 i tak jest pełno graczy+ nowe teamy sie potworzyły. Płaczecie, że padają otsy po 3 dniach bo teamy odchodzą. Ale szczerze to oprócz wbicia lvla i pójścia na ob, to na tibi 8.6 nie ma więcej co robić.
Jak by powstała dopracowana Rl mapa 9.6 to jestem pewien, że gracze by dłużej pograli, bo jest 23426349 nowości w tym kliencie, i wątpie, że by się im znudziło po 3 dniach jak na 8.6
Przemyślcie to wkońcu bo 8.6 nie będzie wiecznie.
Kwestia botów - jest sporo ich, w tym darmowych pare też się znajdzie, a dla chcącego nic trudnego, w obsłudze też nie są trudne.
Nie piszcie, że gracze nie lubią mountów, bo na tych serverach co podałęm wyżej to ok 95% servera ma mounty.
Nawet robiąc rl mape, nie musicie robić tych cooldownów itp. Pvp też możecie ogarnać takie jak na 8.6.

Prosze nie zamykać tematu, bo chciałbym aby to było przedyskutowane. Z góry dziękuje.
 
8.6 to ostatnia wersja ElfBot'a, więc na 8.6 będą team'y siedzieć, bo przy użyciu tego bota najlepiej toczyć wary.
To wszystko, niepotrzebnie się tyle produkowałeś...
 
Ale istnieją też ludzie co nie muszą używać elfbota, i grać w tych teamach, rozumiesz idioto, że nie ma być to ots pod teamy ?
Zobacz u szwedów te 2 otsy, gra 400 osób, i teamy nowe się potworzyły, zapewne nie ma też pkt na gildie, boty ludzie mają nowe.
 
odpowiedź prosta: nikomu nie chce się od nowa zaczynać roboty nad rl mapą 9.6, jest to trochę rzeczy dodać nowe wyspy itp do tej tibii, itemy wszystko podobne do tego
 
Po pierwsze troche szacunku, idioto możesz sobie szczylu mówić do kolegów.
Po drugie co nas obchodzą szwedy ? Czy ja jestem szwedem ?! Czy Ty jesteś szwedem !!?? Nie porównuj polaków do szwedów, bo to zupełnie dwa odmienne narody.
Co z tego, że boty mają nowe jak na Bbocie, Tibia Auto czy innym jest gówno nie wary, przystosuj sobie Bbota do wara i siohania gildii, a przystosuj Elf'a :D Zobaczymy ile Ci to zajmie...
Proszę Cię... Komu chciałoby się zapierdzielać na expie np. 5x ręcznie, toż to byłaby czysta głupota...
 
Temat tutaj był wałkowany milion razy i to w obu kierunkach. Nikomu nie chce się wkładać pracy, jeśli może stworzyć serwer 8.6, na którym będzie grało sporo osób - taki jest teraz trend.
 
Ja pracuję nad takim serwerem, bawiłem się trochę silnikiem, zabezpieczałem bugi itd, nie długo mam zamiar puścić jakieś evo/wara tesotowo, żeby wyeliminować błędy na crashe, później się zobaczy =]
 
sabulus ty tylko czekasz az ktoś ci powie " Stary dobry pomysł "
Topic : Nikomu sie niechce ;s
 
14b10np.gif

@topic: TEMAT JUŻ BYŁ WAŁKOWANY...
 
Pomysł jak najbardziej dobry sam się do tego przymierzam bo jak widzę 8.6 to rzygać mi się chce.
Polacy to idioci i nie ogary pvp to boją się wyjść bez bota taka prawda.
8.6 upadnie w przeciągu kilku miesięcy w sumie to już jest malutko serwerów.
Ale 3/4 hosterów kupiło silniki/źródła więc tak czy siak nie poradzą sobie.
 
Po pierwsze troche szacunku, idioto możesz sobie szczylu mówić do kolegów.
Po drugie co nas obchodzą szwedy ? Czy ja jestem szwedem ?! Czy Ty jesteś szwedem !!?? Nie porównuj polaków do szwedów, bo to zupełnie dwa odmienne narody.
Co z tego, że boty mają nowe jak na Bbocie, Tibia Auto czy innym jest gówno nie wary, przystosuj sobie Bbota do wara i siohania gildii, a przystosuj Elf'a :D Zobaczymy ile Ci to zajmie...
Proszę Cię... Komu chciałoby się zapierdzielać na expie np. 5x ręcznie, toż to byłaby czysta głupota...

Siedz dalej w starym g*wnie. Tak po za tym terazniejsze boty są o jakies 100% lepsze od elfa. Osobiscie nie widze potrzeby zeby polaczki robiły taki serwer bo poprostu nie umieją tego utrzymać na dłuzszą mete, szkoda ich czasu a tym bardziej czasu graczy.

- - - Updated - - -

Nic wedlug mnie nie pobije otsa shadowcores.twifysoft.net bo adminem jest kazdy wie kto. On napisze sobie map tracerka, napisze sobie kazdy skrypt, naprawi kazdy bład bo poprostu ma doswiadczenie i dobre znajomosci.
 
Potar buraku, po to jest te forum, zeby pogadać, wyrazić swoją opinie, więc z jakiego tytułu ma niby być zamknięty ten temat?
Przez takich śmietników właśnie jak mrozek nie ma otsów nowszych, bo tylko potrafią kupić otsa 8.6 z allegro i run.
 
detroit_dark.jpg


Bo było to już wałkowane tysiące razy i tyle...

To po co cały czas to samo pisać, to robi się nudne.
 
Właśnie zjadłem barszczyk z uszkami, bardzo dobry polecam.

A co do tematu to elfbot zatrzymał otsy i tyle co tu dużo się rozpisywać.
 
Last edited by a moderator:
kto? bo nudziło mi sie i tego jego fajnego layouta sobie skopiowałem xD
jego fajny layout to twitter bootstrap, wiec tylko się ośmieszasz jeśli go kopiujesz metodą pro hakerów 1998 "pokasz śrutło strony"

@thread
tak jak wszyscy, to wszystko wina elfbota i nie ma co się rozpisywać, chce ktoś to ruszyć ?
niech napisze "elfbot-clone" pod nowsze wersje i najlepiej open-source to już ta tibia nie będzie się zatrzymywać na konkretnej wersji


pozdrawiam
 
Last edited:
No klon elfbota, też by dużo zmienił postać rzeczy ale wątpie, że ktoś się prędko tego podejmie.
 
Potar buraku, po to jest te forum, zeby pogadać, wyrazić swoją opinie, więc z jakiego tytułu ma niby być zamknięty ten temat?
Przez takich śmietników właśnie jak mrozek nie ma otsów nowszych, bo tylko potrafią kupić otsa 8.6 z allegro i run.

I dalej masz problem.
Dziwisz się, czemu Potar uważa, że temat ma być zamknięty ?
To zachowaj chociaż odrobinę kultury i nie ciskaj od razu każdego, bo to tylko przyczyni się do zamknięcia tego tematu :)

@Clone elfa ?
A są do niego dostępne źródła aby się pobawić ?


Tak btw.
gdzie ja napisałem, że mam ots pod 8.6 z allegro ? :D
 
Last edited:
I dalej masz problem.
Dziwisz się, czemu Potar uważa, że temat ma być zamknięty ?
To zachowaj chociaż odrobinę kultury i nie ciskaj od razu każdego, bo to tylko przyczyni się do zamknięcia tego tematu :)

@Clone elfa ?
A są do niego dostępne źródła aby się pobawić ?


Tak btw.
gdzie ja napisałem, że mam ots pod 8.6 z allegro ? :D
clone czyli klon, podróba więc raczej żeby zrobić klona, podróbę itd... wystarczy znajomość języka :)
ale nie sądzę żeby ktoś miał to robić bo to dużo zachodu
po prostu łatwiej jest zrobić otsa pod 8.6
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top