• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Klonowanie items 7.6

Masqas

New Member
Joined
Mar 29, 2010
Messages
13
Reaction score
0
Witam. Ostatnio dużo widzę na ots 7.6 że klonują itemy. Znacie jakieś sposoby na klonowania items na ots 7.6 lub program czysty. Proszę o nie pisanie postów w stylu ze nie da się klonować item bo się da.
 
Witam. Ostatnio dużo widzę na ots 7.6 że klonują itemy. Znacie jakieś sposoby na klonowania items na ots 7.6 lub program czysty. Proszę o nie pisanie postów w stylu ze nie da się klonować item bo się da.

Z tego co pamiętam to był jakiś program który usuwał ściany, i związane to było z wyrzucaniem itemów do wody czy coś w tym stylu :p
 
Z tego co pamiętam to był jakiś program który usuwał ściany, i związane to było z wyrzucaniem itemów do wody czy coś w tym stylu :p

+ na inny floor mozna bylo zrzucac, on jakos fake'owal ID itemu, a poza tym hackiem, wiem ze w TibiaAuto mozna bylo klonowac CrystalCoiny ustawiajac ich ID jako ID boltow i wlaczajac refillera.
 
Wiem o ty ten program to Usuwaczek 1.0 ale mi chodzi o klonowanie items
 
Back
Top