• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Komórka

Status
Not open for further replies.
n95 Ciekawe kurwa gdzie ja kupi do 350zl .... Tempy chuju !
do 350 wyrwie nawet n96 na allegro, ja kupiłem 2x n95 za 250zł na allegro i opchnąłem za 350 z ogłoszeń na stronie miasta. ;d
 
ty kurwa tempy zjebany chuju ty sie naucz czytac ....


Se c510 nie jest dotykowy a to ze kurwa nie jest rozsuwany to chuj ci w dupe doradzam co uwazam ...


n95 Ciekawe kurwa gdzie ja kupi do 350zl .... Tempy chuju !

3/4 aukcji allegro cena 350 zl ~ pajacu.

Weź się schowaj i nie wylaź z ukrycia, bo debila z siebie robisz.

Co do n95-6 to są dobre telefony, nie słuchaj bredni majstra aziego bo tak jak sami mówi poczytał na forach i komentuje.

Zero a to TEMPY CHUJU~ to jakieś problemy rodzinne? bo powtarzasz się.
 
Last edited:
Nie kupuj taniego telefonu z ekranem dotykowym bo sa chujowe jak barszcz, trzeba mocno przyciskac zeby cos sie ruszylo, nie tak jak iPhone :wub:
 
wam chyba te iphony mocno do glowy przyciskali :wub:
 
wam chyba te iphony mocno do glowy przyciskali :wub:

Nom, dokładnie. Ty masz je w dupie czyli morał z tego taki, że zamieniłeś głowę z dupą - nam przyciskali do głowy kiedy Tobie do dupy :(. HEH
 
iphone-vs-stone.jpg

Obrazek stary jak w/w kamień, ale do tej pory dokładnie opisuje możliwości iPhonów ;)
 
MMS jest, Video recording jest, Videocall jest, Touchscreen jest jedynie memory cards nie ma, ale na co komu jesli masz do 64gb pamieci w iPhone :>
 
MMS jest, Video recording jest, Videocall jest, Touchscreen jest jedynie memory cards nie ma, ale na co komu jesli masz do 64gb pamieci w iPhone :>
gdyż zawsze mi zabraknie tych 4GB na karcie ; /
 
Nom, dokładnie. Ty masz je w dupie czyli morał z tego taki, że zamieniłeś głowę z dupą - nam przyciskali do głowy kiedy Tobie do dupy :(. HEH

jedna z rzeczy do ktorych iphone moze sie nadac, wsadzanie sobie go do dupy, to tam zbiera sie gowno, takze iphone idealnie pasuje, milo ze sie zgadzasz
 
JA PIERDOLE OGŁASZAM WOJNĘ fANI iphone VS. FANI NOKII vs. fani innego ścierwa!
 
Wiem, że zależy Ci na czyms niedotykowym, ale ja bym się zastanowił na Twoim miejscu nad Galaxy, tym najtanszym. Symbiana, prawie tak samo jak WinMo wszyscy mają w dupie i nic porządnego na to nie wychodzi. Ja mam htc touch pro 2, wyjebałem na to kupe siana tibjanów i jest tak: fon fajny, ale nic na to ni ma :C
 
JA PIERDOLE OGŁASZAM WOJNĘ fANI iphone VS. FANI NOKII vs. fani innego ścierwa!

Wydaje mi sie ze to bardziej Android fan, dobry system ale nie rozumiem czemu nie nawidza Iphone. Pewnie bo popularniejszy.
 
#up
droczysz się, ja na mojej nokii instalłem win 98 i śmiga cudownie! :D
Czekam aż XP wyjdzie to pogram se w coś... :D
 
Ja polecę Szajsunga Galaxy S, choć przekracza wymóg <350 zł, ale bije na łeb wszystkie inne, również Iphone'y :)
Android ma wszystko ;]
 
patrzyłem na niego nie dawno, cena 1k+, podaruj mi to się nim zabawię, a co do androida bawiłem się i wiem, że jest dobry!


#down
napisał, że przekracza wymóg, czytamy czytamy, się nie błąkamy między literkami i zdaniami.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top