• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Komórka

Status
Not open for further replies.
SE W595i/s/whatever sam mam od 3 miesięcy i za nic nie zamierzam się z nim narazie rozchodzić.
 
A moze taka zeby sie dalo zadzwonic, czasem tez odebrac telefon jak mama sie bedzie martwila gdzie tak dlugo jestes, napisac SMS-a do dziewczyny, no i rowniez odczytac SMS-a od niej. Taki telefon naprawde trudno znalezc, ale mysle, ze dasz sobie rade.
 
w595 w sumie spoko jest, ale czy w cenie sie zmiescisz?
ceneo twierdzi ze tak, ale 400-900 to spora roznica, lepiej cos tanszego i sie nie wpakowac w cegle imo
 
w595 w sumie spoko jest, ale czy w cenie sie zmiescisz?
ceneo twierdzi ze tak, ale 400-900 to spora roznica, lepiej cos tanszego i sie nie wpakowac w cegle imo

Ja kupiłem używany od typka, który miał go przez miesiąc.
Zero śladów używania itp, gwarancja + wszystkie dodatki za 350zł
 
Nie chce się chwalić ale mam apple iPhon 3GS...
Jest zajebisty :) Dostęp do Internetu gadu gadu itp. :) Polecam go.
 
Samsungi maja zla opinie ale polecam Samsung GT-S7220 Ultra ( Ultra Classic) , sam mam go , ma gps , szybki internet ( brak wi-fi) , i aparat piateczke : ) piekne zdjecia ale slabe filmy.
 
Samsungi nie sa wcale takie najgorsze, napewno lepsze od LG. ja mysle zeby wciagnac sobie jakis HTC albo iPhone.
 
Ale kazdy siezgodzi, ze najgorszym telefonem jest... Motorola
 
Dobra, kupiłem już omnie. Mialem lg ku 990 i sie zjebal, dlatego nowy chce.

Dzieki za info koledzy : )
 
Właśnie , że teraz lg produkują coraz to lepsze fony : O mam lg ku990 od roku i śmiga świetnie

Ja tez mam tylko mnie wkurwia to ze syf pod wyswietlacz sie dostaje ;/ mam troche kawalkow tytoniu pod nim jak nosze w kieszeni a podobno dostaje sie przez to miejsce gdzie sie podlacza ladowarke nieraz zapomne zamknac i mi wpadnie cos..
 
Juz chyba czasy chwalenia sie komórkami przeszły :)

Kiedyś mnie to kręciło zmieniałem telefon co kilka dni, teraz potrzebna mi jest do dzwonienia i czasami do napisania smsa, czy zrobienia zdjęcia(rzadko)...
 
8800 Arte wymiata wszystkie Wasze srajfony i inne touchfony.
 
Sony Ericsson c510 wyjebany mialem miesiac i zgubilem :/ xd

Ale aparat zajebisty
Latarka pozadna
Wyjebany.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top