• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kompilacja - Boost - Error

Zombiexon

Member
Joined
Mar 12, 2011
Messages
220
Reaction score
7
Location
/home/var/
Witam,

Dzisiaj natknąłem się na pewien problem a dokładnie, chciałem sobie skompilować Aveste jak zawsze , i nagle mi wywala błąd:

Compiler: Default compiler
Building Makefile: "C:\Documents and Settings\klavius\Pulpit\dev-cpp\Makefile.win"
Executing make...
make.exe -f "C:\Documents and Settings\klavius\Pulpit\dev-cpp\Makefile.win" all
g++.exe obj//account.o obj//actions.o obj//allocator.o obj//ban.o obj//baseevents.o obj//beds.o obj//chat.o obj//combat.o obj//commands.o obj//condition.o obj//configmanager.o obj//connection.o obj//container.o obj//creature.o obj//creatureevent.o obj//cylinder.o obj//database.o obj//databasemysql.o obj//databasesqlite.o obj//depot.o obj//exception.o obj//fileloader.o obj//game.o obj//house.o obj//housetile.o obj//ioaccount.o obj//iomapotbm.o obj//iomapserialize.o obj//iomapxml.o obj//ioplayer.o obj//item.o obj//items.o obj//logger.o obj//luascript.o obj//mailbox.o obj//map.o obj//md5.o obj//monster.o obj//monsters.o obj//movement.o obj//networkmessage.o obj//npc.o obj//otpch.o obj//otserv.o obj//outfit.o obj//outputmessage.o obj//party.o obj//player.o obj//position.o obj//protocol74.o obj//protocol.o obj//protocollogin.o obj//raids.o obj//scheduler.o obj//scriptmanager.o obj//server.o obj//sha1.o obj//spawn.o obj//spells.o obj//status.o obj//talkaction.o obj//tasks.o obj//teleport.o obj//thing.o obj//tile.o obj//tools.o obj//trashholder.o obj//vocation.o obj//waitlist.o obj//weapons.o obj//otserv_private.res -o "..\..\..\..\otserv\otserv.exe" -L"C:/Dev-Cpp/lib" -L"C:/Dev-Cpp/include/mysql/" -L"C:/Dev-Cpp/include/boost/" -L"C:/Dev-Cpp/include/libxml/" -llibxml2 -lgmp -llua5.1 -lboost_system -lwsock32 -lws2_32 -lboost_regex -lsqlite3 -lmysql -lboost_thread -s

ld: cannot find -lboost_system

make.exe: *** [../../../../otserv/otserv.exe] Error 1

Execution terminated

Dodam że 2 Tyg temu kompilowałem to samo i chodziło bez żadnego ale, a dzisiaj wywala
mi błąd ze nie ma czegoś takiego. Wersję mam 1.39.0 , próbowałem instalować inne wersję
lecz co inna to inny błąd.
 
Last edited:
Hmm, wie ktoś może o co chodzi?
Reinstalowałem Paczki-Nie chodzi
Usunąłem Dev C++ i zainstalowałem ponownie - Nie chodzi
Próbowałem zmienić wersję Boosta - Nie chodzi
Szukałem na necie o owym problemie , niestety nic nie tyczy się mojego problemu.
Niemal 2 tygodnie temu wszystko chodziło, a błędu nie było wczoraj chciałem sobie
skompilować ponownie i wywaliło mi taki błąd .
 
@BioHazard94
No Ty chyba nie czytasz tego co ja pisze-.-'
No wiem że nie możne znaleźć, ale chyba pisałem że ma podane etc.
 
Back
Top