• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kompilacja najnowszego 0.4

sweeti

New Member
Joined
Nov 2, 2012
Messages
260
Reaction score
0
Jak skompilować najnowszy tfs 0.4 po przez dev? skoro nie ma projektu?
 
No dobra wszystko fajnie ale jak otworzyć to wszystko na raz? bo nie mogę tego cholernego projektu znaleźć.
 
Okeej robię visual 2010 i kupa : /

Code:
1>------ Rebuild All started: Project: tfs, Configuration: Release Win32 ------
1>  otpch.cpp
1>e:\forgottenserver-trunk.r5889\trunk.r5889\otpch.h(29): fatal error C1083: Cannot open include file: 'libxml/xmlmemory.h': No such file or directory
========== Rebuild All: 0 succeeded, 1 failed, 0 skipped ==========

Nie wiem czy to nie jest coś wspólnego że ja jadę na x32 a to wymaga x64 ?
 
a-w-sumie-to-chuj-z-tym-12950.jpg
 
Niby mam te biblioteki ale jak klikam w regiterenv to i tak się nic nie dzieje..
Druga sprawa jak otwieram projekt to wywala:
Code:
E:\forgottenserver-trunk.r5889\trunk.r5889\vc10\tfs.vcxproj : warning  : Platform 'x64' referenced in the project file 'tfs' cannot be found. Please make sure you have it installed under '%VCTargetsPath%\Platforms\x64'.
 
chuj a mi przy code::blocks wysruwało w chuj błędów, ale nie poleciałem o pomoc bo nie mam niebieskiego pogrubionego nicku :(
 
Proponuję od razu zapoznanie się z przyjaznym środowiskiem dla developerów, jakim jest Linux. Możesz zakupić jakiś tani serwer z tym systemem, albo samemu w ramach nauki uruchamiać serwer Linux (najlepiej Debian) w aplikacje VirtualBox.
 
Ale ja ogarniam linuxa w miarę lecz na kompie mam windowsa i nie mam zamiaru instalować na kompie linuxa bo kompa mam od gier.
Skompilowałem 0.2 i nie było problemów tam jest code blokcs w porównaniu do 0.4
 
Ale ja ogarniam linuxa w miarę lecz na kompie mam windowsa i nie mam zamiaru instalować na kompie linuxa bo kompa mam od gier.
Skompilowałem 0.2 i nie było problemów tam jest code blokcs w porównaniu do 0.4

VirtualBox tak jak juz ktos na gorze napisal.
 
Już poradziłem sobie w Visualu 2010 chodziło mi o samą czystą kompilacje.
 
Back
Top