• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kompilacja tfs 0.3.7

Burczyk91

New Member
Joined
Jul 21, 2012
Messages
268
Reaction score
3
Witam, otóż mam problem podczas kompilacji owego trunka który wygląda tak, jak na moje oko wszystko jest w porządku ale mogę się mylić więc zwracam się do was z prośbą o pomoc.
wutx.png
 
Na moje oko zaznaczyles warning, ktory w niczym nie przeszkadza, a powod jest linijke i dwie nizej, w logu.
 
No właśnie wcześniej to samo mi to zaznaczyło a teraz jak spróbowałem to automatycznie zaznaczyło linijkę z rsa.h
 
Hmm, możliwe że mam za stare bliblioteki gdyż posiadam te pod 0.3.6 i 0.4 tfs'a a za bardzo nie śledziłem losów nowych wersji i teraz jak szukałem to nie mogę znaleźć nowych.
 
Last edited:
Albo masz openssl w zlym include (nie do konca pamietam strukture dev-cpp, folder openssl ma byc w include kompilatora, MinGW), albo dev szuka w zlym miejscu.
 
Mam tylko jakis stary CodeBlocks, ale powinien wystarczyc CodeBlocks.7z - Speedy Share - upload your files here
 
Też to przechodziłem po prostu masz pojebane foldery i radzę odrazu wszystkie biblioteki wgrać ręcznie bo też siedziałem przy tym parę godzin.
 
Back
Top